2726
عنوان

دیگه واقعاناامیدشدم 😭😭

406 بازدید | 30 پست

بچه ها من توصورتم لک جای جوش مونده همینطور اسکارجای جوش خفیف😔۴ماهه تلاش کردم و میکرونیدلینگ کردم وصبرکردم بخداچقدرخرج میکرو و ترمیم کننده ها کردم الان نگاه صورتم میکنم بدترشده بهترنشده ...تازه تیره ترشد لااقل قبل میکرو روشن بود😔من متاهلم ۳تابچه دارم۲۶سالمه...

دوست دارم شوهرم یکبار نگام کنه وبگه چقدر قشنگ شدی یا چقدرقشنگی من ازلحاظ چشم وابرو ودهان وفرم صورت نقصی ندارم اما پوستم خراب  شده نمیدونم راه درست درمان چیه وپیش کدوم دکتربرم جواب بگیرم...حس میکنم میکرو که میکردم درست انجام نمیدادبرام😔...خیلی دچارافسردگی شدم حوصله هیچی وندارم اعتمادبه نفسم ازبین رفته...کسی پیشنهاد خاصی نداره بم بده...دیگه ازهمه جاناامیدشدم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببینم پوستتو

شاید خودت فکر میکنی بده

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ی کرم خریدم شهر خودمون فقط هست سر یک ماه پوستم صاف شد الان هفته ای یک باز ازش میزنم

معجزه میکنه بخدا تبلیغ نیست بخوای پیجشو میدم برو ببین

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤

باید جای معتبر بری عزیزم

و اینکه برو پیش کتخصص پوست کاربلد

اگه جای جوش هات عمیق باشه با سابسیژن درست میشه

یه سری لیزرها هم هستن که مخصوص برطرف کردن اسکار و جوانسازی پوستن

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
باید جای معتبر بری عزیزم و اینکه برو پیش کتخصص پوست کاربلد اگه جای جوش هات عمیق باشه با سابسیژن در ...

من میرم دکتر 

ببین شما دکتر نادر زرین پور میشناسی؟ 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
من ی کرم خریدم شهر خودمون فقط هست سر یک ماه پوستم صاف شد الان هفته ای یک باز ازش میزنم معجزه میکنه ...

اسمش کرم چیه

واینکه آدرس پیجشومیذاری

‌‌‌‌‌ܝ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ܦ۬ࡅ࡙ܦ߳ ࡅ߲ܨ ࡏܠࡏ ‌ܢ̇ܥ‌ߊ‌‌رࡅ࡙ܡܢ
من ی کرم خریدم شهر خودمون فقط هست سر یک ماه پوستم صاف شد الان هفته ای یک باز ازش میزنم معجزه میکنه ...

اهل استفاده ازاین کرم های ترکیبی وشیمیایی نیستم اینجاهم زیادهست قطع کنی پوست بدترمیشه

باید جای معتبر بری عزیزم و اینکه برو پیش کتخصص پوست کاربلد اگه جای جوش هات عمیق باشه با سابسیژن در ...

والا جلسه چهارم رفتم پیش متخصص جای اینکه بهترش کنه بدترش کرد

اب لیموی طبیعی با اب یه مقدار رقیق کن بزن روی لک های قهوه ای واقعا تاثیر داره

مخالفی با نظرم ریپلای نکنننن خانوم محترم و با شخصیت💞هر روز برای هدفم میجنگم، اینگونه هر روز نزدیک و نزدیک تر میشوم❤
2706