2737
2734
عنوان

آموزش پرورش

109 بازدید | 7 پست

بچه ها توروخدا اونایی که آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کردن   آموزگار ابتدایی بیاید بگید چیا میخونید تواین وقت کم   کتاب یا جزوه من موندم چیکارکنم اصلا چه کتابی بگیرم

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان
من آموزگار ابتدایی شرکت کردم

کتاب چیا میخونی توی این زمان کم توروخدا ب منم بگو اصلا وقت ندارم

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب چیا میخونی توی این زمان کم توروخدا ب منم بگو اصلا وقت ندارم

عمومی که دین و زندگی های دبیرستان و اندیشه یک سبحانی ادبیات های دبیرستان و فارسی عمومی دانشگاه خوشم که مطالعه نمیخواد اطلاعات عمومی و کامپیوترم جزوه میخونم تخصصیا سخته خیلی کتابه و همه سنگین

2728
عمومی که دین و زندگی های دبیرستان و اندیشه یک سبحانی ادبیات های دبیرستان و فارسی عمومی دانشگاه خوشم ...

عمومی رو فعلا نمیخونم فقط تخصصی ..رشتتون چیه

روانشناسی دوتا کتاب رشد ی کم بهتره سنجش و اندازه گیری و پرورشی سخته

وای خدایا من شرایط بدی دارم اصلا نمیتونم بخونم 😭

2740