2733
2739
عنوان

متعصب بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 55 پست
توروخدا حرف الکی نزنید دوست داره و غیرت داره ابن ادم بیمار و خودخواهه الان دوستین آبخوریها باهاش از ...

نمیشه گفت درست نمیشه

اگه ادم کوتاه نیاد و طرف مقابل دوسش داشته باشه میتونه خودشو عوض کنه

منم شزایط ایشونو داشتم

کلی جنگیدم

الانم خیییلییی خییییلیی بهتر شده

اگه از همون اول کوتاه میومدم الان خدامیدونه چ‌وضعی داشتم

خب خوبه که روت غیرت داره  بی غیرت باشه خوبه

اصلا عکس با حجاب هم نمیزاره صورتم محو باشه رمز گوشیم با اثر انگشت خودش گذاشته باز بشه من فکر میکنم این طور رفتارها یکم خطرناک باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه گفت درست نمیشه اگه ادم کوتاه نیاد و طرف مقابل دوسش داشته باشه میتونه خودشو عوض کنه منم شزایط ...

خب چرا خودشو عذاب بده واسه کسی که میدونه درست میشه یا نه دوست هستن عقد نیستن که بگیم مجبور به موندنه البته میتونه تلاشش رو هم بکنه اگه دوستش داره اگه درست شد که چه خوب ولی اگه درست نشد فقط وقتشو حروم کرده

غیرت معنیش گیر دادن نیست

این تعصب بی جاست

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
2731
نمیشه گفت درست نمیشه اگه ادم کوتاه نیاد و طرف مقابل دوسش داشته باشه میتونه خودشو عوض کنه منم شزایط ...

من خیلی دارم اذیت میشم به خاطر یکی از پسرای فایل میگه اگه منو دوست داری خونشون نرو بخاطرش یه بار مسافرت شمال کنسل کردم

اصلا عکس با حجاب هم نمیزاره صورتم محو باشه رمز گوشیم با اثر انگشت خودش گذاشته باز بشه من فکر میکنم ا ...

والله هرگس باید خودشو بببنه منو شوهرمم گوشیامون چهره  همیدیگه باز میسه البتخ به جز اݓر انگشت خودمون 

این برامون بد نیس اگه نباشه انگار همو محرم ندونستیم حالا باز بستگی به رفتار بینتون دره گلم

اين بعد ازدواج بدتر ميشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اصلا عکس با حجاب هم نمیزاره صورتم محو باشه رمز گوشیم با اثر انگشت خودش گذاشته باز بشه من فکر میکنم ا ...

جدی رو این مسائل خیلی بیشتر فکر کن تو زندگی مشترک ممکنه بهت ازادی عمل اصلا نده

رفتاراش نشونه ی خوبی نیست اصلا هر چقدر هم ویژگی های خوب داشته باشه کسی که شکاکه ارامشی برات نمیزاره

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
2738
خب چرا خودشو عذاب بده واسه کسی که میدونه درست میشه یا نه دوست هستن عقد نیستن که بگیم مجبور به موندنه ...

خب‌ هرکسی باید ببینه طرفش ارزش تلاش کردن داره یانه مثلا طرف من همه چیزش عالی بود همین ی اخلاق و‌داشت و دوسش هم داشتم تلاش کردم و البته اونم دوسم داره که بخاطرم گذاشت کنار این اخلاقارو

البته بازم کاملا‌ اوکی نشده

این تعصب بیجاست که بعد ازدواج بدترم میشه .من نامزدم میزاره با دوستام برم مسافرت برم بیرون هرچی می‌خوام بپوشم و پیج اینستا دارم ولی نمیزارع هیچکس چپ نگام کنه نمیزارع حرف بیجا یا حرکت بیجایی کنم که کسی بد برداشت کنه یا روم فکر بدی کنه .

به خودت بستگی داره ،اگه حرفاش رو گوش کنی وعمل کنی بدون اینکه خودت اذیت بشی .نه تعصب بی جانیست اما اگه اذیت میشی نمیتونی تغییرکنی میشه تعصب بیجا که دراینده خیلی اذیت میشی

من خیلی دارم اذیت میشم به خاطر یکی از پسرای فایل میگه اگه منو دوست داری خونشون نرو بخاطرش یه بار مسا ...

عزیزم نباید کوتاه بیای نه اینکه بگم  تو روش وایساا و بگو بتوچه  

ولی خیلی باهاش حرف بزن سعی کن قانعش کنی بهش بگو خب ایرادش چیه؟اگه برم چیمیشه مگه؟ یا مثلا بگو خودتو بزن به مظلومیت 

چه فرقی می کنه اسمش چی باشه

رفتار بد بده این که اسم این رفتار چی باشه و علتش چی  ماهیتش را عوض نمی کنه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»