2737
2734
عنوان

متعصب بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 55 پست
به خودت بستگی داره ،اگه حرفاش رو گوش کنی وعمل کنی بدون اینکه خودت اذیت بشی .نه تعصب بی جانیست اما اگ ...

اذیت میشم چون باید همه چی بهش بگم کجا میرم حتی مناسبت های مهمونی هم باید اطلاع بدم یه جورایی گزارش کار باید بدم بهش

من مانتویی هستم ولی یه جورایی سعی میکنه منو چادری کنه من دوست دارم همین طور که هستم قبولم داشته باشه

بهش همه اینارو بگو 

بگو تو اگه منو دوست داشته باشی منو همین جوری که هستم قبول میکنی

اگه من و نمیپسندی چرا باهام‌دوست شدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مانتویی هستم ولی یه جورایی سعی میکنه منو چادری کنه من دوست دارم همین طور که هستم قبولم داشته باشه

کناره کسی که دنباله تغییر دادنته و همون اول با کلی خط قرمز میخواد شروع کنه هیچوقت معنی عشق واقعی و نمیفهمی

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
2728
اینجا دیگه این جمله رو قبول دارم : فقط کات

منم دارم به همین فکر میکنم چون پسر فوق العاده احساسیه یک بار که تموم کردیم حالش بد شد سیگاری شد تصادف کرد به خاطر اون میترسم تموم کنم حالش بد بشه

منم دارم به همین فکر میکنم چون پسر فوق العاده احساسیه یک بار که تموم کردیم حالش بد شد سیگاری شد تصاد ...

ببین هر ادم وظیفه داره بهترین تصمیم برای خودش رو بگیره تو اجازه نداری بخاطر دلسوزی بیجا برای بقیه ارامش خودت رو بهم بزنی یادت نره این زندگی توئه پس برای خودت تصمیم بگیر

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
خیلی از آدم های شکاک مثلا که همسرشونو دوست دارن منتها شکاکن و بددل

بد دلی خوب نیس ولی این که براش بی اهمیت باشی هم خوب نیس

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
منم دارم به همین فکر میکنم چون پسر فوق العاده احساسیه یک بار که تموم کردیم حالش بد شد سیگاری شد تصاد ...

سعی رابطه تو باهاش کم کنی اروم اروم

خاک بر سر اونایی که نونشون تو نفهمیه...  خراب آن‌کس که آبادت نخواهد... 
2740
سعی رابطه تو باهاش کم کنی اروم اروم

خیلی سخته چون هم دوسش دارم هم میدونم آینده ای باهاش ندارم هم مالی هم تحصیلی هم از نظر خانواده چون اصالتا کرمانچی هستن دوستان کسی روال رسومات کرمانچی هارو میدونه؟

اذیت میشم چون باید همه چی بهش بگم کجا میرم حتی مناسبت های مهمونی هم باید اطلاع بدم یه جورایی گزارش ک ...

پس خوب فکراتوبکن وبهش بگومن اذیت میشم تواینجوری میگی اونجوری میگی.....بهش بگواحساس میکنم که میخوایی منوتغییربدی من نمیتونم تغییرکنم همینی که هستم بایدبپذیری بشین قشنگ باهاش حرف بزن.....ببین چی میگه