2733
2734
عنوان

لتروزول

78 بازدید | 13 پست

بچه ها با خوردن این قرص ممکنه تخمگ گذاری جلو بیفته یا ن همون حدود ۱۲ تا ۱۶ پریود میشه بازم؟ 

چند روز بعد پریود تخمک آزاد میشه با خوردن قرص

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
همون موقع هاست  یه روز بعد از زدن آمپول آزاد میشه

آمپول دکترم نداده فقط قرص

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه عزیزم همون روز ۱۲ تا ۱۶  

فقط قرص لتروزول میخوری؟

من همیشه بعد از مصرف لترزول آمپول داشتم روز ۱۱ میرم سونگرافی اکه فولیکالا بالغ باشه امپول میدن که ۲۴ الی ۳۶ ساعت بعد از تزریق اون تخمک آزاد میشه

2740
نه عزیزم همون روز ۱۲ تا ۱۶   فقط قرص لتروزول میخوری؟ من همیشه بعد از مصرف لترزول آمپول داشتم ...

ن آمپول ندارم. الان روز ۴ پریودمه خیلی تخمدان هام درد میکنه گفتم ببینم کی تخمک آزاد میشه چجوریه؟ الان که امکان آزاد شدن نداره درسته؟

من شبی یک عدد از سه پریودی تا 5 شب بعد خوردم به قدری درد تخمدان و زیر دل داشتم خیلی بد بود خیلی

منم همینجوری ام ۴ پریودی ام الان که ممکن نیس تخمک آزاد بشه؟ مال قرصه پس؟

ببخشی رک‌ حرف میزنم عزیزم اگه تو اقدامی شما از روز ۱۲ تا ۱۶ هر شب نزدیکی داشته باش 

ممنون عزیزم

منم همینجوری ام ۴ پریودی ام الان که ممکن نیس تخمک آزاد بشه؟ مال قرصه پس؟

بله الان ازاد نمیشه من مشکلی نداشتم ب ابارداری سریع بهم داد فقط از دل درد داشتم میمردم حتما سونو برو

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)