2733
2739
عنوان

بیاین بحرفیم.... 😜 /#الکی

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه روز پر از تمیز کاری خونه بود 

موفق باشید 😅😍👍👏

دقت کردی بعد از تمیز کاری چقد خونه به چشم ادم قشنگ و تر و تمیز میاد🎆😝

💙گروه آبی ✿✼:*゚:.。..。.:*・゚゚・*وزن فعلی : 55 😣 وزن هدف 48 😍 قد : 160 ■□■□■□■□■ من میتونم چون من لایق بهترین ها هستم. 😉😁💪💪💪
خیلی روز بدی بود دلگیر از پاییز بدم میاد😭😭😭

منم ازپاییز بدم میاد خیلی دلگیرو کسل کنندس 😟

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2731
امروز شبیه هویج پخته بودم له

؟؟! توضیحات بیشتر پلیز

💙گروه آبی ✿✼:*゚:.。..。.:*・゚゚・*وزن فعلی : 55 😣 وزن هدف 48 😍 قد : 160 ■□■□■□■□■ من میتونم چون من لایق بهترین ها هستم. 😉😁💪💪💪
2740

چرا پاییز به این خوبی.. 💨💦🍂

امروز رفتم مصاحبه کاررییی وای دیگه نمیشه بخور و بخواااب 😖😖 کارای خونه کی میرسه؟ 😭😭 ولی به حقو ...

چه کرییییییی؟؟! 😝

همه تو خونه هاشون خوابیدن سرا تو گوشی حتما.... نهه

دقیقا من که کلا خواب بودم😴

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

فصلها نسبین یعنی نسبت به شما دلگیر ولی تو خوزستان پاییز یعنی بهار یعنی هوای خوب بارون سرسبزی آخ دلم تنگ شده برا بوی علف تازه بارونا یهویی که انگار سقف اسمون سوراخ میشه یهومیریزه پایین

ممنون😍❤ ب همچنین همین ک هممون سالم بودیم و اتفاق بدی نیوفتاد ینی روز عالی بوده😬😁 البته از ۵ صبح ...

منم 5 و نیم بیدار شدم رفتم پیاده روی... 🏃💨

کلا روز خوبی بوده

2706