2733
2734
عنوان

سینه درد و iui

| مشاهده متن کامل بحث + 1516 بازدید | 46 پست
وولفی جون از ته قلبم دعات میکنم که بشه، عزیزم بسپار به خدا، منم خیلی منتظرم، کاش برا همهمون بشه، منو ...

حتما عزیزم تا شنبه ساعتارم میشمورم حتما میام خبر میدم اگه خبر خوب باشه 😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای یعنی ممکنه مشخص بشه ؟ اخه hmg hcg هم زدم میگن کاذب نشون میده

از روز 14بزن هر روز تا پررنگ تر شه 

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
2728
اخه من ۵ روز بعد iui اندازه عدس خون صورتی دیدم فک کردم لانه گزینیه .. خدا خدا خدا کنه لک امروز ...

منم شب دوم دیدم کلا لک بعد ای یو ای پیش میاد نترس انشاالله مثبته

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞
منم شب دوم دیدم کلا لک بعد ای یو ای پیش میاد نترس انشاالله مثبته

ممنون عزیزم

شما الان نزدیکی میکنین ؟

دکتر به من گفته بود یک روز در میون دو روز بعد عمل اقدام کنم باز

ممنون عزیزم شما الان نزدیکی میکنین ؟ دکتر به من گفته بود یک روز در میون دو روز بعد عمل اقدام کنم ب ...

من فردای عمل نزدیکی کردم یک روز در میان اقدام میکنم اما هیچ شیاف و دارو بهم نداد

2740
حتما احتیاجی نداشتی بدون دارو بهترم هست ❤️ 

بنظرت آب هویج ضرر داره بخوریم

بنظرت آب هویج ضرر داره بخوریم

عزیزم نمیدونم الان چطوره براتون

اما من جاریم بعد چند سال بازدار شد مشکلش نمیدونم چی بود ولی گفت دکترش گفته مصرف زیاد هویچ باعث کیست میشه

از وقتی گفته من مصرف هویچمو‌خیلی کم کردم

اما نشاسته من خیلی شنیدم خوبه برا لانه گزینی

الان زعفران زیره زرشک گلپر اویشن کافیین تییین نوشابه پونه کمتر بخور یا خیییییلی کم یا اصلا

مثلا نعنا من تازه فهمیدم مصرف نعنا خشکم زیاده دیگه کمش میکنم

عزیزم نمیدونم الان چطوره براتون اما من جاریم بعد چند سال بازدار شد مشکلش نمیدونم چی بود ولی گفت دکت ...

البته طب‌سنتی هم رفته بود شاید اونجا بهش گفتن چون دکتر اینجور‌چیزا نمیگه اکثرا

عزیزم نمیدونم الان چطوره براتون اما من جاریم بعد چند سال بازدار شد مشکلش نمیدونم چی بود ولی گفت دکت ...

در خد یه لیوان آب هویج پرسیدم گفتن مشکلی نداره زیاد بده همه اینایی ک گفتی بده ماهی و جگر اسفناج عدس هم همینطور

در خد یه لیوان آب هویج پرسیدم گفتن مشکلی نداره زیاد بده همه اینایی ک گفتی بده ماهی و جگر اسفناج عدس ...

وای من فردا میخاستم ماهی بزارم خوب شد گفتین

کرفس و گشنیز خام هم تو لیست بد بود

وای من فردا میخاستم ماهی بزارم خوب شد گفتین کرفس و گشنیز خام هم تو لیست بد بود

اینارو نمیدونم ولی ماهی حتی تا چهار ماه اول بارداری ممنوعه و هرچیزی ک طبع گرم داره بده

خانومای گل متاسفانه من پریود شدم ۴ روز قبل از موعدم لکه اومد حتی برام غیر عادی بود چون سر وقت میومد .. حالا این ماه ببینیم خدا چی برامون میخاد .. باز هم تلاش