2733
2734
عنوان

سینه درد و iui

| مشاهده متن کامل بحث + 1516 بازدید | 46 پست
دخترم یک سالشه! اقدامم واسه دومی اگه خدا بخواد ذخیره تخمدانم کمه

چقد خووب خدا خونوادتونو برا هم نگه داره و‌زودتر یه خوانده ی بزرگتر بشین ❤️❤️

الان دوباره زیر نظر پزشکین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد خووب خدا خونوادتونو برا هم نگه داره و‌زودتر یه خوانده ی بزرگتر بشین ❤️❤️ الان دوباره زیر نظر پز ...

ممنون😘همچنین

واسه سه ماه آمپول و داروی تحریک تخمدان تجویز کردن، فعلا شروع نکردم دارم متفورمین و اووبوست میخورم

گفتن اینا تموم شه دیگه دارو نمیدیم، باید بری ivf

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ان شالله مثبت میشی عزیزم، اگه مثبت شدی لایکم کن بیام بخونم خوشال بشم،  کا خاصی کردی درین مدت؟ ...

من بعد پریود هم قرص داشتم هم چنتا امپول‌‌ک روز ۱۲ رفتم گفت خیلی عالیه هم زیادن هم بزرگ ولی نگفت چقد چون خود دکترم سونو‌میکنه بعد گفت روز ۱۵ برم برای iui که تخمکارو از دست ندیم

ازون روزم خیلی مراقبتم‌زیاده هر شبم سر ساعت شیاف پروژسترون دارم ولی دیشب چون حای دیگه بودم دیر اومدم عقب افتاد شیاف خیلی ناراحت شدم که چرا با خودم نبرده بودمش حداقل

احساس میکنم سهل انگاری کردم

2728
ممنون😘همچنین واسه سه ماه آمپول و داروی تحریک تخمدان تجویز کردن، فعلا شروع نکردم دارم متفورمین و او ...

انشالله با همینا جپاب بگیری خانومی

خیلی سخته این شرایط بعضا احساس میکنم خیلی ضعیف شدم و ناشکری‌میکنم ولی باز امیدمون به خودشه 

ناراحت نباش عزیزم، یکم اینور اونورتر چیزی نمیشه، بسپارش ب خدا کنجدتو عزیزم، واس منم دعاکن، 

قرص اووبوست اینا که دکتر داده بمن، بنظرتون بعد از ای یو ای هم بخورمش؟ 

تخمک بیشتر شانس رو بالاتر میبره اسی جون؟

2740
انشالله با همینا جپاب بگیری خانومی خیلی سخته این شرایط بعضا احساس میکنم خیلی ضعیف شدم و ناشکری‌میکن ...

ممنون❤

آدما مثل بچه های لج باز و کم صبری هستن که طاقت ندارن! و خدا مثل مادر و پدری که با صبوری و مهربونی منتظر وقتش بشه و به صلاحت باشه بعد چیزی که میخوای بهت بده...

سخته انتظار! انشاالله ثمره شیرینی بده صبرت

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ناراحت نباش عزیزم، یکم اینور اونورتر چیزی نمیشه، بسپارش ب خدا کنجدتو عزیزم، واس منم دعاکن،  قر ...

احتما خانومی  انشالله هرچه زودتر بیاییم به هم تبریک بگیم

من این قرصی که دکترتون داده نشنیدم تاحالا

دوفاستون لتروزول متفورمین گلوکوفاژ دیان چنتا قرص دیگه داشتم تاحالا ولی این یکی که شما میگی نه

ولی تخمک‌زیاد همونطور ک شانس بارداری رو بالاتر میبره چند قلوزایی هم میاره بعدم تخمک‌ با این قرصا بعضا خیلی بزرگ میشه مه دیگه به درد نمیخوره برا همین دکترا قرصارو‌عوض‌میکنن که عوارض جانبیش کمتر بشه فک کنم

ممنون❤ آدما مثل بچه های لج باز و کم صبری هستن که طاقت ندارن! و خدا مثل مادر و پدری که با صبوری و مه ...

ممنون عزیزم خیلی ممنون که اومدین اینجا اطلاعاتتونو دادین ❤️❤️❤️❤️

ممنون عزیزم خیلی ممنون که اومدین اینجا اطلاعاتتونو دادین ❤️❤️❤️❤️

خواهش میکنم😘💝

خوش خبر باشی

احتما خانومی  انشالله هرچه زودتر بیاییم به هم تبریک بگیم من این قرصی که دکترتون داده نشن ...

وولفی جون از ته قلبم دعات میکنم که بشه، عزیزم بسپار به خدا، منم خیلی منتظرم، کاش برا همهمون بشه، منو خبر کن مثبت شدی لایکم کن بیام تبریککککک بگم بهت

من سه روزه ای یو ای شدم روز 13ای یو ای شدم 

الان بیبیچک بزنی مشخصه فک کنم ها

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞

اون لکه هم مال لانه گزینی بوده حتما

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞