2737
2734

خانوما چجوری از پس اینهمه گرونی و مشکلات برمیاین؟؟😢ما اول خونه نداشتیم ولی ماشین خوب داشتیم برام کلی طلا و خرید کردن اول عروسی ولی الان خونه خریدیم و همه اشو فروختم همه اشو ماشین ‌ طلاهامو کلی پول پس از انداز رفت  و الان صفر هستیم و یه خونه ۸۰متری و من اصلا از خرید خونه راضی نیستم چون همه چیمو فروختیم و تو اوج نامزدی ماشین نداریم 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خونه نداشته باشی چه جوری ازپس اجارهامیخوای بربیایین بااین گرونیا،مهمترین خونه هست ماشین ان شاالل ...

اخه چجوری ماشین و بخریم ؟؟حداقل ماشین الان ۲۰۰میلیون پول میخواد از کجا بیاریم اخه اینو😭😭😭

2728

وا عزیزم تو صدقدم که نه صدمترجلوافتادی مبارکت باشه خونت....برامنم دعاکن راضیم طلادماشینوهرچی داریموبفروشیم خونه بخریم که مستاجرنشم وسیله ادم نابودمیشه....طلامیادومیره ماشینم همینطور خونه که یه سقفه برات ونیازه همع هست موندگاره 

چاره ای نیس وضع مملکت روز ب روز بدتر میشه اتفاقا خوشحال باش خونه حداقل خریدی ماشینو بعدم میشه جور کرد خونه خیلی مهمه خیلیم قیمت خریدش بالاس من ک اصلا فکر نکنم هیچ وقت خونه دار بشیم پشیمون نباش همینکه مجبور نیستی سال ب سال اسباب کشی کنی و خونه مال خودته برد کردی ان شا الله که ماشینم میخرید

با همه چی موافقت کن هیچیو توضیح نده بعدش همون کاری که میدونی درسته رو انجام بده
اخه چجوری ماشین و بخریم ؟؟حداقل ماشین الان ۲۰۰میلیون پول میخواد از کجا بیاریم اخه اینو😭😭😭

خونه که هرروزداره گرونترمیشه روکه داری عزیز

لطفالایک نکنید،ممنون
چاره ای نیس وضع مملکت روز ب روز بدتر میشه اتفاقا خوشحال باش خونه حداقل خریدی ماشینو بعدم میشه جور کر ...

بله خریدیم ولی دیگه منم فکر نمیکنم بتونیم ماشین بخریم خدا به داد دل جوونا برسه

2740
وا عزیزم تو صدقدم که نه صدمترجلوافتادی مبارکت باشه خونت....برامنم دعاکن راضیم طلادماشینوهرچی داریموب ...

ایشالله از ته دل میگم خونه دار بشی. ولی ماشین ام داشته باشی ایشالله هر دوتاش رو باهم داشته باشی 😔خدا به داد دلامون برسه

بله خریدیم ولی دیگه منم فکر نمیکنم بتونیم ماشین بخریم خدا به داد دل جوونا برسه

میشه برای منم دعاکنید مرسی خداهمه مستاجراروصاحب خونه کنه حتی شده یه خونه کوچیک اما مال خودمون باشه 

میشه برای منم دعاکنید مرسی خداهمه مستاجراروصاحب خونه کنه حتی شده یه خونه کوچیک اما مال خودمون باشه&n ...

ای جان دلم 😞 ایشالله که هرچه زودتر بخرین 😔خدا همه رو از ته دل خوشحال کنه