2733
2739
عنوان

به بچه ۷ ماهم چه غذایی بدم ک مقوی باشه و خوب وزن بگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 27 پست
زرده تخم مرغ میدم تو نمیتونه قورت بده بالا میاره

با یکم شیر و کره نرمش کن 

منم یه روز درمیون‌میدم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمنم تو دوماه ۲۰۰ گرم فقط وزن گرفت پسرت چند کیلوعه

۸ کیلو با وزن ۳۵۰۰ بدنیا اومد دکترش گفت خیلی کمه چون اولا عالی وزن گرفت الان چن ماهه ک مورچه ای میاد بالا 

پسرم زندگیم ❤
2728
۸ کیلو با وزن ۳۵۰۰ بدنیا اومد دکترش گفت خیلی کمه چون اولا عالی وزن گرفت الان چن ماهه ک مورچه ای میاد ...

بچه فقط همون ماهای اول خوب وزن میگیره 

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.
برنج معمولی جدا میپزی دال عدسشم جدا بعد قاطی میکنی 😅 برنج بچه معمولا یکم شفته درس میکنیم ولی

سردیش نمیشه بچه ک عدس پلو بخوره؟ 

بعدم پوست عدس مگ خطرناک نیست؟ 

شما سوپشو چجور میپزی؟ 

ممنون میشم ج بدی همشو  

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
سردیش نمیشه بچه ک عدس پلو بخوره؟  بعدم پوست عدس مگ خطرناک نیست؟  شما سوپشو چجور میپزی؟&n ...

عزیزم الان خیلی درد دارم دیروز سزارین کردم تمرکز ندارم ولی دالرعدس خوب بپزی مثل شله یا خمیرمیشه پوست نمیمونه

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2740

تقریبا همه جی میتونی بدی به جز سفیده تخم مرغ و عسل

تو غذاهاش کره بریز. پای بوقلمون بگیر عصارش کن تیکه های کوچیک بزار فریزر تو هر غذاش بریز. فرنی میدی توش ۴ نغز آسیاب شده بریز به جای شکرم خرمای له شده بریز جو دوسر پرک تو سوپاش بریز موز بده بهش

من از ۵ونیم ماهگی کمکی شروع کردم با مقوی ترین چیز..‌ بلغور جو دوسر فرنی و حریره نخورد خداروشکر‌چو ...

جدی میتونم درخواست دوستی بدم ازت بپرسم چیا میدی من دخترم 4 ماه و بیست روزشه میخوام از 5 ماهگی شرو کنم

معتاد نی نی سایت شدم😨😨