2737
2739
عنوان

همه امروز عکس میزارن بیاین عکس شوهرمو بزارم😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 34734 بازدید | 1860 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم اینم از ی زاویه دیگه ناخن خودمه

خیلی خوشکله صدف ناخونت 

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
من ی زمانی ناخن میجویدم الان کلا بلند دوس دارم 😅

خیلی نازه دوس دارممممم وای من خونه مامانم کوزتی بودم اما همیشه ناخن بلند داشتم و قشنگ الان ک خونه خودمم و بیکار ،یه ناخن سالم ندارم میشکنه اونم از پایین ترین قسمت ممکن😑😑😢

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2738
😐چرا شعر می نویسی حالا در جواب؟ 😅

میگی چرا جوب نمیدین میگم چون تو وصف نمی گنجی

مشاور کنکورم 👩‍⚕️گروه ابی💙وزن اولیه ۷۲💙وزن الان ۶۲/2۰۰💙وزن هدف اول ۶۸✔💙وزن هدف دوم ۶۴✔💙وزن هدف سوم۶۰💙زن هدف نهایی ۵۶ 💙 من می تونم 💪
خوشکل و با کلاس

فداتشم مرسی عزیزم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

پارمیس زیبایی

بـزرگتـریـن تـرسـم آین اسـت که پــیش از آنـکـه «عــاشـــق شـوم »، بمیرم...                              لینک چالش حرف ناشناس 👇 https://abzarek.ir/service-p/msg/845725         
2706