2733
2734
عنوان

خانمهایی که شب عروسی چله گرفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2142 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به منم گفتن بعد زایمانم چله افتاده بهم.راه دیگه ای جز دعانویس وجود نداره؟

کی بهت گفت عزیزم؟

خدایا شکرت.222🌾💵                                                          میشه تاپیکای انرژی + تگم کنید🥺💞
2728

شهر ما روز عروسی مادر عروس میره چله بر میکنه برا عروس بعد خونه عروس هیچ فردی ک از قبرستون اومده باشه و جداشده باشه و بیوه باشه و بچه مرده باشه نمیره خودشون نمیرن کلا رسمه برا دختر خالم ی بیوه سر عقد باهاشون بود هیشکی هیچی نگفت بش گفتن گناه داره خبری نیست باردار نمیشد رفتن دعا نویس الان بارداره خیلی این عقاید ک اسم خرافات بهشون چسپونده شده واقعا هستن و دلیل دارن

2738
کی بهت گفت عزیزم؟

دعانویسه به مامانم گفته.مامانمم گفته خب دعاشو بده گفته نمیشه باید خودش بیاد.خب من نمیتونم برم شهرستان برا همین میگم کسی بوده از روش دیگه ای نتیجه گرفته باشه.من ۲ سال تو اقدام جدی و خیلی شدید برا بارداری بودم که کاملا بی نتیجه بود الانم که به خاطر کرونا ولش کردم

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
شهر ما روز عروسی مادر عروس میره چله بر میکنه برا عروس بعد خونه عروس هیچ فردی ک از قبرستون اومده باشه ...

دعانویس خوب از کجا گیر بیارم اخه من😞

خدایا شکرت.222🌾💵                                                          میشه تاپیکای انرژی + تگم کنید🥺💞
چکار کردی؟

رفتم پیش ی ادم مطمعن  دعا نوش 

ولی امیدم بیشتر بخدا  بود چون اگ خدا نخواد خودتو ب دیوارم بزنی نمیشه گفتم خدایا  فقط تو میتونی  اینم ب عنوان ی تلاش میرم و دعا میگیرم  مطمعتم ک تو باید بخوای و بشه خداا

ک خداروشکر یکی دوماه بعد شد

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
دعانویس خوب از کجا گیر بیارم اخه من😞

کجایی هستی 

منم پیگیرم ی مشکلی داشتم هرکاری کردم حل نشد هزار جا ک تعریفشونم میکردن رفتم اما فایده نداشت اما این چله بر واقعا برا خودم موثر بود اعتقاد دارم

2706