2737
2734

سلام من کاربر قدیمی ام ولی رمزم رو فراموش کردم چون سیو تو گوشیم بود و فلش کردم .

خیلی حالم بد بود خواستم تاپیک بزنم 😢😢😢😢😢

اقاااا دیشب ما رابطه داشتیم بعد اصلا نمیزارم همسرم بدنم رو کامل ببینه چون جوش و لک زیاد داره خیلی و هزار تا دکتر رفتم ولی درست نمیشه. بعد را...جوگیر شدم رفتیم حموم ،بعد ک اصل ماجرا رو دید اونم تو نورررررررزیاد،یهو قیافه ش عوض شد چون قبلا خیلی ناراحت و عصبی بود ک چرا من ب خودم اهمیت نمیدم اما بخدا خیلی دکترا رفتم ولی حل نمیشه ،بعد من الکی گفتم خوب شده بودم هااا حوله ی تو رو زدم جوش زدم اخه بیچاره از گرمی خوردن رو کتفش جوش زده منم گفتم اه من از تو گرفتم ایییی ،بعد دلش شکست گفت مگه من کثیفم خب نزن !بعد گفتم شوخی کردم عزیزم بخاطر ژیلت جوش هام زیاد شده،اقااا بگذریم دیگه حرف نزد حتی شام هم نخورد و تو خواب هم بغلم نکرد و خوابید یهو‌وووها، همیشه میگه ک بدن صاف و تمیز دوس داره اما من بخاطر بدنم همش چراغ خاموش ...😓😓😓😓😓😓

تازه ازدواج کردیم😬😬😬

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🌎🌼🦋🪐 بهترین اتفاق زندگیم میفته در ۹/۹/۹۹🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

@نی_نی_یار_5    

آی پی استارتر رو چک کن ببینم کدوم کاربر قدیمیه 🤨

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
همون گرمی باعث جوشه دیگه  هر روز یه قاشق خاکشیر بخور

ن همسرم بخاطر گرمی ج زده 🥴

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🌎🌼🦋🪐 بهترین اتفاق زندگیم میفته در ۹/۹/۹۹🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
2738

چقدم که مشخصه کاربر قدیمی هستی😒

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
اعتماد ب نفست رو ببری بالا حله همه ما مگه بدن صاف و بی لک داریم

اره مامانمم همینو میگه

منم ترک  بارداری دارم اعتماد ب نفسم صفر شده😐😐😐😐ولی شوهرم مدام میگه برام اهمیت نداره این ترک ...

ولی من همچنان اعتماد ب نفس دارم 😐

تازه با اون شکمم 😉

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2706