2737
2734
عنوان

شوهرم با رفتارش از چشمم افتاد

424 بازدید | 30 پست

اوایل فک میکردم پسر خوبیه بعد من چادری بودم اون گفت خوشم میاد .بعد تو خانوادشون مشروب میخورن به غیر از خواهرش روز اول نگفت من با زن داداشم دست میدم و اونم حجاب نداره اون زمان مجرد بود مشکلی نداشت میگم حالا که زن گرفتی بگو دست نمیدم میگه نمیشه اون دستشو میاره جلو و من دوست ندارم با چنین ادم هایی رفت و امد کنم البته من هنوز عقدم تولد دعوت شدیم چند روز پیش گفت اونجا مشروب میارن نمیشه نخوری گفت باشه ولی اونجا میارن زشته و خورد و لیوان دلستر رو نشونم داد که ناراحت نشم و یه زوج دیگم اونجا نخوردن و به شوهرش اصرار میکردن بخور با وجود اینکه میدونستن زنش ناراحت میشه و شوهرش نخورد و بعد که ابراز ناراحتی کردم تو پی ام گفت غر نزن از این به بعد نمیبرمت ولی این حق منه که انتخاب کنم اونم ب من گفت قبل از اینکه بریم تولد چادرت کو و مامانش فهمید منم دیگه بهش شوقی ندارم و از چشمام افتاده خیلی به حرف بقیه بها میده میگه ,چادر بپوش بقیه حرف درمیارن بعد دید موفق نشد گفت من خودم دوس دارم و دیگه خستم کرده انقدر توضیح دادم بهش میگم بهم محبت کن میگه اگه بگی نتیجه عکس میده تو محبت کن من محبت میکنم دیگه میلی بهش ندارم خیلی پشیمونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از اول چطور متوجه نشدی

زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!
2738

اصلا تفاهم ندارید.اول برو مشاوره ببین اون چه پیشنهادی میده

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
این چیزا را باید قبل ازدواج بهتون میگفت..،خودتون متوجه اخلاقهاش نشده بودید؟

نه نگفت تو تولد برای کسی میخورم بلده منو توجیه کنه ولی بخاطر اینکه نظام خانواده رو حفظ کنه من اول له میکنه یبار زن داداشش سر نامه بکارت به مادرشوهرم پیام داده بود منم از اول باهاش صحبت نمیکردم بعد از اونم صحبت نکردم بعد رفته بود گفته بود چرا با من حرف نمیزنه مادرشوهرم رف ب شوهرم گفت شوهرم دید بازم کم حرف میزنمفت باهاش حرف بزن ولی اصلا دوست ندارم باهاش حرف بزنم و میخوام بعد از ازدواج کلا رفت و امد نکنم چون به شخصیت اخلاقیم نمیخوره

2706