2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به قول رضا مارمولک خدا هم انقدر سخت گیر نیست که اینا میگن 😉

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهمچون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.لطفا به دلخوشی دیگران گیر ندهید !
2731
تتو هم مشکلی نداره نماز خوندن  برای ارتباط انسان باخداست دلت باید باهاش باشه ربطی به تتو وکاشت ...

عزیزم وقتی به گرایش ی دین درمیاید باید همه دستوراتشو اجرا کنید یعنی چی اشکالی نداره؟ حتی برا غسل میت باید ناخن مصنوعی یا هر مانع غسل رو جدا کنن بعد غسل و کفن و دفن کنن

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
عزیزم وقتی به گرایش ی دین درمیاید باید همه دستوراتشو اجرا کنید یعنی چی اشکالی نداره؟ حتی برا غسل میت ...

این نظر شماست من میگم اینا من دراوردی آدمهاست خدا نماز یه آدم تتو دار وکاشت ناخن دار ‌که مخلصانه از ته دل نماز میخونه رو خیلی بیشتر فبول داره تا آدمی که اینچیزارو رعایت میکنه

تتو هم مشکلی نداره نماز خوندن  برای ارتباط انسان باخداست دلت باید باهاش باشه ربطی به تتو وکاشت ...

عزیزم همون خدایی که قراره باهاش ارتباط بگیری گفته بایدتسلیم امر من باشی هرچی که من گفتم بگی بخاطررضای خودت چشم.. الانم خداگفته باااااایدمانع برداشته بشه تاوضوونمازت صحیح باشه

2738
عزیزم همون خدایی که قراره باهاش ارتباط بگیری گفته بایدتسلیم امر من باشی هرچی که من گفتم بگی بخاطررضا ...

کجا خدا اینو گفته توقرآن گفته?میشه بگی کدوم آیه؟؟

اگر هم گفته باشه هیچوقت نگفته اگر مانع برداشته نشد نمازخوند نمازش قبول نیست

خدا خیلی مهربونتر از این حرفاست