2733
2734
عنوان

بچه های متاهل

62 بازدید | 5 پست

تاچ حد خوبه ب شوهر روداد وچکارا وحرفایی زد کلا چقد باید راحت بود من ۸ساله ازدواج کردم ولی همیشه ی ترسی تو وجودمه ک مثلا فلان چیزومیگم یافلان کارومیکنم نره جایی بگه کلا چقدباید صمیمی شد صمیمیت زیادخوبه

تیکر تولد یکسالگی دخترم

من از روز اول شوهرم به حرف من بود . یعنی با سیاست خودم کاری کردم اطرافیانم دهنشون باز مونده . بدون من اب نمیخوره خدایی . فقط ناز کنید و زود از یه چیزی ناراحت بشید بعد خودش میاد طرفتون میگه قربونت برم چی شده امروز ساکتی ! تو هم ناز کن ولشکن نمیگم بعد اینقدر اصرار کنه اخرش بگید فلانی فلان حرف زد بهم حتی مادرش باشه . خود به خود میاد طرف شما . میگه وای پدرش رو در میارم . شما هم بگو نه ولشکن و ناز کن . اون میاد طرفتون . یک چیز خیلی کوچوووووولو از سیاست هام .همیشه کاری کنید که تو زندگیش نفر اول باشید و فکر و توجهش به شما باشه . یه زمانی اینقدر شلوغ کنید تو خونه یک روز بعدش ساکت باشید . که بگه دلم برای دیروزت تنگ شده .بخند و پرشور باش . فقط نازززززز تو زندگی جواب میده . همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728