2737
2739
عنوان

آینده بچه ها!!

389 بازدید | 27 پست

سلام به نظر شما با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی و ... مملکت ما، برای پشتیبانی و کمک به بچه ها و تأمین قسمتی از آینده اونها، چه راهی پیشنهادی میدید؟!

1- باز کردن حساب پس انداز جوانان بانک مسکن؟

2- بیمه عمر و بازنشستگی؟

3- خرید سهام؟

4- ...؟!

خدایا! به داده ها و نداده هایت شُکر، که داده هایت نعمت و نداده هایت حکمت است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه خوشکل خط کشی کردی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
من براش بیمه عمر نوشتم 

بیمه عمرچجوری میشه توضیح بدین هرماه میریزین

درهیاهوی زندگی دریافتم چه دویدنهایی که فقط پاهایم راازمن گرفت درحالی که گویی ایستاده بودم 😞چه غصه هایی که باعث سپیدی مویم شد درهالی که قصه کودکانه ای بیش نبود 😞دریافتم کسی هست که اگربخواهدمیشود وگرنه نمی‌شود😞 به همین سادگی کاش نه میدویدم ونه غصه میخوردم فقط اورامیخواندم وبه اوتوکل میکردم 💖💖💖

اولین هدفم اینه

کمکش کنم خیلی خیلی زود استعدادش رو کشف کنه

دومین 

در جهت مهاجرت اقدام کنم

سومین

ملک و طلا براش بزارم

تمام

یه مشکل خیلی بزرگ دارم و روحیه ام داغونه...لطفن برای حل مشکل خودم و بچه تو شکمم برام دعا کنید
به نظرم ملک براشون بهترینه، ما برای پسرم زمین خریدیم و واحد بالای خونه خودمون در آینده البته اگه خود ...

خودش دوس داره زنش دوس نداره😂

یه مشکل خیلی بزرگ دارم و روحیه ام داغونه...لطفن برای حل مشکل خودم و بچه تو شکمم برام دعا کنید
2706