2737
2739
سلام. انشااله که یه مورد خوب گیرت بیاد. فقط دعا کن گیر این واسطه ها نیفتی . الهی دست و پای واسطه ه ...

عزیزم این چه نفرینیه 

درسته که واسطه کارو خراب میکنه ولی واقعا یه مواقعی خیلیا به این شغل نیاز دارن

واسه اون کسی که فکر رفتنه/حتی دیوارای خونه هم دره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم این چه نفرینیه  درسته که واسطه کارو خراب میکنه ولی واقعا یه مواقعی خیلیا به این شغل نیاز ...

اگه گیر واسطه های بی خدا افتاده باشی می فهمی.

بله خیلی ها به این کار و به این رحم نیاز دارن. ولی اما از این واسطه ها .... کاش در قبال اون همه پول مفت و هنگفتی که میگیرن کاری کنن و وجدان هم داشته باشن.

سلام. انشااله که یه مورد خوب گیرت بیاد. فقط دعا کن گیر این واسطه ها نیفتی . الهی دست و پای واسطه ه ...

خيلى ممنونم عزيزم

البته واسطه ها به خيليا كمك ميكنن

اگه با انصاف باشن خدا حفظشون كنه😇

2738
سال ۹۶ عضو شدی حتی یک پست نذاشتی.اولین تاپیک هم بدون متن.یا این کاربری زاپاس داری.

چه اشكالى داره؟

اينكه من خواننده خاموش بودم و تاپيكى نذاشتم

دليل نميشه كسى حق اعتراض داشته باشه

ضمنا من متن نوشته بودم

ولى متاسفانه نشون نداد و مجبور شدم دوباره تايپ كنم

اگه گیر واسطه های بی خدا افتاده باشی می فهمی. بله خیلی ها به این کار و به این رحم نیاز دارن. ولی ام ...

متاسفانه آدماى شياد در هر صنفى وجود دارن

اميدوارم هيچكس گير اين افراد نيوفته

چه اشكالى داره؟ اينكه من خواننده خاموش بودم و تاپيكى نذاشتم دليل نميشه كسى حق اعتراض داشته با ...

اما این واسطه رحم شیادترین آدمهایی هستن که دیدم. توشون که انصاف و وجدان نیست. فقط درصد شیادی کمتر و بیشتر دارن.

توی یه گروه رحم اجاره هستم که اکثرا رحم اجاره کردن و یا پیگیر هستن. از شهرهای مختلف. همه از دست این واسطه ها خون گریه کن می کنن و آه و نفرین.