2733
2739
عنوان

من چه گناهی کردم خدا بدنمو اینشکلی آفریده🥺🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 22724 بازدید | 620 پست
اینجوری هم بدتر میشه میگه حتما عیب بزرگیه که قهر کرده

عزیزم تو بهش بگو من سوال کردم😐همه گفتن‌مثل منه  فقط تو  ی سری عمل کردن فرق داره... بهش بگو همه گفتند این ی چیز عادی تو اصلا مگه مال رنای دیگه رو دیده بودی که برداشتیرگفتی فرق داره😂😂😂 بگو همه شبیه همنننننن من ی مدت ناحیه تناسلیم سیاه شده بود  الان بهتر فک میکردم فقط خودم اینطورم بعد دیدم کل زنا  و حتی کل ادمها زیر بغل و ناخیه تنتسلیشون از هنه جای بدن تیره تر  تقصیر خودت که بهش گفتی فرق داره بهش حالی کن ورژن ایزانیش ببین😐😐 و بدون عمل خارجیش نه عمل کرردش رو

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ولی خیلی داری چرت میگی  میبینی اسی حالش بده  متاسفم

ببخشیدا چرت و شما میگی ک تا آخر تاپیک نخوندی...من گفتم اگه خانوما ب خودشون ایمان داشته باشن این مشکل پیش نمیاد.ــاین نشون میده من خودمو چنان ثابت کردم ک مشکلی ندیده...شاید منم مورد،داشته باشم...این ریشه تو برخورد ما داره

عزیزم تو بهش بگو من سوال کردم😐همه گفتن‌مثل منه  فقط تو  ی سری عمل کردن فرق داره... بهش بگ ...

من ندیدم قطعا اما توی سایت ها خوندم که مثل اثر انگشت برای هر خانمی متفاوته،همیشه هم نه گاهی اوقات ایراد میگیره میگه ابداعمل نکن من مشکل ندارم ،اما تیکه انداختناش به شدت ناراحتم‌میکنه میگم اگه مشکلی نداری خب چرا دیگه کنایه میزنی

2731
اینا فکر میکنن اونجای همه ی ماها باید شبیه اینایی باشه که تو پ و ر ن میبینن براش توضیح بده که اونا ص ...

خب دقیقا اینم گیج شده میگه اونا با تو یکی هستن یا عمل کردن

اینا فکر میکنن اونجای همه ی ماها باید شبیه اینایی باشه که تو پ و ر ن میبینن براش توضیح بده که اونا ص ...

خب دقیقا اینم گیج شده میگه اونا با تو یکی هستن یا عمل کردن.