2410
2553

اوایل ازدواجمون بود شوهرم میگفت چرا ناحیه تناسلی تو اینشکلیه ،(لابیای بزرگ)نباید این مدلی باشه من خجالت کشیدم دنیا رو سرم خراب شد،هیچی نگفتم فقط گفتم میشه عمل کنی ،گفت نمیخواد دوباره بعد یه مدت به حالت شوخی باز گفت ،یه روز گیر دادم باییید پول بدی عمل کنم گفت نمیدم ک نمیدم گفت نمیخوای برو طلاق بگیر لباسامو پوشیدم ولی نرفتم😔،دوباره باز بعد چن ماه گفت همه دخترا این شکلی هستن یا همه یا با هم فرق دارن،گفتم نه فرق دارن گفت پس او بدشکله افتاده گیر من،الانم موندم چی کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

😤😤😤😤😤😤😤😤😤

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

🙁🙁🙁

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2714

باید جدی برخورد کنی بگی یا اخرین بارته حرف مفت میزنی یا باید پای حرفت وایستی پول بدی برم عم لکنم یعععن یشده جیغ و داد کنی دیوونه بازی در بیاری کوتاه نیا

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2706