2733
2734
عنوان

توروخدا بیایین بگین کروناس؟؟؟؟؟

156 بازدید | 35 پست

تاپیکای قبلیم درمورد زمین خوردن بچم گفتماز همون موقع لرز افتاد تو تنم از ترس بعد شوهرم بردش اسکن مغز از در که اومد پرید بغلم منم از سرش بوس کردم بردمش حموم کم کم مریض شدم نفسم تنگ میشه سرفم میگیره گلوم خشکه لرز دارم یا عرق سرد میکنم امروزم بینیم گرفته مثل وقتی میریم استخر آب میره تو بینی علایمم همیناس فقط. دیروز رقتم آزمایش کرونا دادم کردناش منفی بود ولی crpمثبته دیشب دکتر گفت ممکنه کرونا باشه تو مراحل اولیه 

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بد به دلت راه نده...مثبت شده یعنی عفونت تو بدنت داری حالا ممکنه کرونا هم نباشه....رعایت کن برای بچه ها

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2731

اگه اولشه با مایعات و ویتامین و استراحت جلوشو بگیر 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
خدایی نکرده کرونا هم باشه خوب میشی  بچه ها هم نمیگیرن ناقل ن

واقعا اعتقاد دارید بچه ها نمیگیرن  

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 

حالا کروناهم باشه ترس نداره گلم من خیلیارو دیذم خوب شدن ریه شون درگیر شده بوده ب شدت تنها کاذی ک میکنی خوردن اب جوش خیلی زیاد روزی 10 لیوانم شد بخور پونه دم کن ی سره بخور نخود خیس کن صبح با گیاز بپز ابشو بخور خوبه خوب میشی بعدشم ب خودت برس غذای مقوی بخور

2738
بد به دلت راه نده...مثبت شده یعنی عفونت تو بدنت داری حالا ممکنه کرونا هم نباشه....رعایت کن برای بچه ...

رعایت میکنم نمیدونم والا این مریضی اسمشم ترسناکه

سه روزه ماسک تو خنه میزنم خیلیم رعایت میکنم

ببخشید ولی توی سرویس بهداشتی یه ظرف اب و سرکه بذار مرتب بعد دستشوییت بشور 

ظرفاتو اب داغ بریز روش بعدش بشور 

استراحتتم زیاد کن 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

دکتر دیشب گفت بچهام عین بزرگترا میگیرن بدن درد وتب واینا هم دارن ولی بیماری زمینه نداشته باشن خوب میشن

ببخشید ولی توی سرویس بهداشتی یه ظرف اب و سرکه بذار مرتب بعد دستشوییت بشور  ظرفاتو اب داغ بریز ...

وای یعنی کروناس؟؟؟؟؟

متاسفانه من خیلیارو تو خیابون دیدم خودشون ماسک دارن بچه نه!امار دیروز وزارت بهداشتو باید میشنیدن برای بچه ها 

چون اولش اینجوری جا افتاده خیلیا همون رویه رو ادامه میدن

2706