2737
2739
عنوان

عکسای قبل وبعدخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 6558 بازدید | 215 پست
خیلی خوبی افرین بهت خوشبحال همسرت  انشالله بمونید برای هم ⚘🥰

ممنون مهربونم.انشالله شمام بزودی خونه داربشیدوهمیشه درکنارهمسرتون زندگی پایداری داشته باشیدودامادی پسرتوببینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزدلم.ازخدامیخام هرچه زودترخونه داربشی.پارکت همه قیمت هست.ازمن چوبی نیست.حالت نمدی داره پشتش. ...

کف خونه رو کندی؟یا رو همون زدی؟چقد شد هزینه پارکتت به نظرت خونه من ۷۰متره چقد میشه

2728
اره یکی از آسناهای مارفته کاشی و سرامیک خریده حالا هیچ کامل نخریده شده ۱۱ میلیون حالا زیاد هم جنس شو ...

۱۱میلیون ک خوبه پدرم فقط۴۰تومن پول کاشی سرامیک اشپزخونه وحمام دستشویی خرید 

چقد ارزونه اونجا

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

بسلامتی و دل شاد عزیزم 

جای آشپزخونتون رو عوض کردین؟

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
2740
اره جاشوعوض کردیمو به جای اشپزخونه اتاق خاب درست کردیم

چه جالب مشکل لوله آب وگاز  این چیزا نبود؟راحت بود ؟

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
خیلی قشنگه خونه از خودتونه

بله خونه مال خودمونه

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
۱۱میلیون ک خوبه پدرم فقط۴۰تومن پول کاشی سرامیک اشپزخونه وحمام دستشویی خرید  چقد ارزونه اونجا

جنس فرق میکنه عزیزم پدرتون جنس خوب گرفتن حتما

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خب صفحه ای به روزتره.ومیتونه فضای پایین روبهت جابده.ولی اجاق گازم خوبه من دوس دارم.اون جوری بایدماکر ...

مبارکتون باشه خیلی قشنگه بخصوص آشپزخونه 

خسته هم نباشید ان شاء الله همیشه خوشبختی و شادی تو خونه و زندگیتون جریان داشته باشه 

مارک اجاق گازتون چیه که راضی هستید؟ 

2706