2733
2734

سلام من روز ۱۱ کیت گذاشتم پررنگ بود رفتم اقدام روز ۱۲ کمرنگ شد دوباره روز ۱۳ کمرنگ امروز روز ۱۴ هست کیت گذاشتم قشنگ پررنگ و پررنگ تر از روز ۱۱ الان من چیکار کنم منم روز ۱۱ و ۱۳ اقدام کردم دیگه فکر نکنم بتونم اقدام برم 😔😔😔😔😔😔اینم عکسشون الان مال الانم میذارم ببینین تو رو خدا

كيتو ولش كن الكيه فقط استرس ميگيري از وقتي پريت تموم شد تا وقتي دوباره بري ميشي روز دركيون اقدام كن كيت هم نزن من يك ماه زدم نشد كه هيچ بدتر گيجم كرد ولي در اصل بايد وقتي پر رنگ پر رنگ ميشه اقدام كني 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ديگه يك ماه كيت ميزني دستت مياد علائم تخمك گزاريت چيان ترشحاتت زياد ميشه زير دل و كمرت خفيف درد ميكنه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2740
الان من کی تخمک گذاری داشتم؟

فردا داري بايد بعد از ٢٤ ساعت و قبل ٣٦ ساعت از همين الان اقدام كني يني فردا ظهر يا شب 

اخه یک درمیون نمیشه اصلا مردا که جوونی براشون نمیمونه 

خخخ شوهر بدبخت من كه هرشبم رو كار بود نميدونم والا البته شوهر من ٢٦ سالشه