2737
2734
عنوان

دوستان ترخدا کمکم کنید😭

384 بازدید | 38 پست

سلام دوستان من دیروز با دوست پسرم دعوام شد از اونجا ک ناخواسته از رو عصبانیت صدام بالا رفت و گریم گرفت مادرم صدامو شنید زنگ زد بهش هرچی دهنش بود بهش گفت خیلی دلم سوخت دیشب تا الان بیدارم یکسره اشکو گریه اینم ک گوشیشو تا الان از دسترس خارج کرده بود کلی پیام دادم در ج فقط تازه اینو گفت👇

chi migi.halam dorost nist goftam mano b hale khodam bezar khodam zang 

mizanam

ب فارسی حرفشو تایپ میکنم برا کَسایی ک براشون سخته خوندنش گفت چی میگی حالم درست نیست گفتم منو ب حال خودم بزار خودم زنگ میزنم نمیتونم اینجوری ب حال خودش بزارم بنظرتون بهش چی بگم چیکارکنم ترخدا کمکم کنید

خب بذار توحال خودش باسه بعد توآرامش حرف میزنین فقط صبر کن

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب وقتی میگه زنگ میزنم دیگه ساکت شو تا خودش بزنگه

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

ولش کن

گفته چی کار کنی

ولش کن

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بزار راحت باشه کسی ک اشکتو ب هردلیلی دربیاره ارزش نداره حتی خونوادت باشن حیف چشات اشکات نیس دیوونه خودش بخاد میاد آویزون نباش #خاهرانه

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2738
خب بذار توحال خودش باسه بعد توآرامش حرف میزنین فقط صبر کن

من دیشب تاپیک زدم نمیدونم دیدید یا ن از گریه کور شده بودم تا الانم ی مینم چشام روهم نرفت اصلا نمیتونم این وضعیتو تحمل کنم فحشایی ک مادرم دادو چیکار کنم حرمتایی ک شکسته شد

من دیشب تاپیک زدم نمیدونم دیدید یا ن از گریه کور شده بودم تا الانم ی مینم چشام روهم نرفت اصلا نمیتون ...

خب اون رفتار تورو فراموش میکنه اما رفتار مادرتو نه طبیعیه اما یکی دوروز فرصت بده بعد

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
بزار راحت باشه کسی ک اشکتو ب هردلیلی دربیاره ارزش نداره حتی خونوادت باشن حیف چشات اشکات نیس دیوونه خ ...

توهم جای خواهرم دست خودم نیست شاید دست خودم بود ب این آسونی تسلیمش نمیشدم ولی دل آدم صاحب اختیاره با اینکه خیلی خاطرخواه دارم هیچکس جز این ب چشم نیومد ب مرگ خودم قسم دیشب تا خود صبح بیدار بودم از دیروز تا الان لب ب هیچی نزدم حتی ی لیوان آب ی ریز گریه تا خوده الان

2706