2733
2739
عنوان

بچها کسی درباره درجه داری نیرو انتظامی چیزی میدونه

| مشاهده متن کامل بحث + 14777 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بله هرچهارسال یه درجه بهشون تعلق میگیره..فوق لیسانس چطور استخدام میکنه؟؟اکثراوقات دیپلم میگیره ...

داییش سرهنگه با اون داره میره ولی لیسانسم میگیرن پرس و جو کردیم هنوز نرفته تازه میخواد بره میخواستیم ببینیم اصلا درجه داری ینی چیو حقوقش چجوریه

2728
من شوهر خودم با لیسانس از دانشگاه افسری رفت سر کار الان سرگرده  هر چهار سال بک بار از گروهبانی ...

نه از طریق دانشگاه افسری نیست لیسانس مدیریت مالیه از طریق فراخوان استخدام داره میره

با لیسانس باید بره دانشکده افسری با درجه ستواندومی میاد بیرون هر 4 سال یه درجه میگیره حقوقش با توجه به پستی که داره بهش میدن حقوق پایه حدود4تومن ولی اگه مثلا رئیس پاسگاه یا کلانتری باشه حقوقش خوبه 

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
جووون    

مچم و گرفتی 😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
استوار بینش ستوانه نه سروان

ریدم 😂 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
نه از طریق دانشگاه افسری نیست لیسانس مدیریت مالیه از طریق فراخوان استخدام داره میره

پس نمیگیرنش 

فققققط دیپلم میگیرن 

اون کسایی ک برن دانشگاه افسری بعد چهار سال میگیرنشون میشن افسر نیرو انتظامی 

2706