2737
2739
عنوان

از این رفتار پدرشوهرم خیلی بدم میاد...

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 61 پست
والا ما یادمونه کوچیک بودن پسر دایی دختر خاله و .. که تازه به دنیا میومدن جون ما جون همه واسشون در م ...

عزیزم داری ما بدبختا رو با این هیولاها مقایسه میکنی؟😂والا دختر منم نه سال و نیمشه.درظاهر نی نی دوست داره و ذوق میکنه برا بجه ها.ولی تو رفتارش حسودی مشهوده. 

خب عزیزم بابت این رفتارای زشتشون باهاشون صحبت کردین؟

بطور جدی باید بشون تذکر بدین و بگین اگر این تبعیض ادامه داره پس از ما نتظار نداشته باشین که مثلا بچمون رو ببینید

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب عزیزم بابت این رفتارای زشتشون باهاشون صحبت کردین؟ بطور جدی باید بشون تذکر بدین و بگین اگر این تب ...

هزاران هزار بار .. انگار از عمد میکنن

دخترم تمام زندگی من
اینو حق داری کادو که میتونن بیارن براش ولش کن اصلا اهمیت نده فرق گذاشتن بین بچها خیلی بده 

والا خیلی جیگرم میسوزه که از وقتی به دنیا اومده هیچی بهش ندادن همین یه نوه پسری هم دارن.. کاری به ارزش مالیش ندارما ولی خوب هر چی هم باشه ادم دلش نمیخواد با بچش ایجوری رفتار بشه.. هر کاری مکینم دماغ درازشونو از زندگیم بکشن بیرون حریف نمیشم

دخترم تمام زندگی من
2728
هزاران هزار بار .. انگار از عمد میکنن

پس اشتباه از خودتنه که باز در تماسین دیگه چطور بگن نمی خانتون سری بعدم اگر گقتن رک بگو دیگه از ما همچین چیزی نخاین و تمام

اینا دیگه خیلی عجیبن

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
والا خیلی جیگرم میسوزه که از وقتی به دنیا اومده هیچی بهش ندادن همین یه نوه پسری هم دارن.. کاری به ار ...

خدا دوستش داشته باشه اینا چین دیگه عزیزم

پس اشتباه از خودتنه که باز در تماسین دیگه چطور بگن نمی خانتون سری بعدم اگر گقتن رک بگو دیگه از ما هم ...

والا منه اشغال دیگه خودمو جر دادم با اینا کات کنم نه حرف میزنم باهاشون نه جوابشونو میدم همشونم تو گوشی شوهرم بلاک کردم باز با یه شماره دیگه زنگ میزنن به شوهرم اینم تحریک میشه.. باید جلو شوهرمو بگیرم دیگه نمیدونم چیکار کنم

دخترم تمام زندگی من
2738
حالم بهم خورد از حرفش من بودم دوباره گفتن ویدئو کال کنیم هربار میپیچونم

هر بار همینکارو میکنیم دیگه بعد چندماه دیدنش این بود کارشون...

دخترم تمام زندگی من
والا منه اشغال دیگه خودمو جر دادم با اینا کات کنم نه حرف میزنم باهاشون نه جوابشونو میدم همشونم تو گو ...

دور از جون عزیزم دیگه حرص نخور سری بعد شوهرت گوشی داد برای تصویری خودت مستقیم به پدر شوهرت بگو و خودتو راحت کن دوروز دنیا ادم بیاد حرصه اینم بخوره

بیخیال باش اهمیت نده به نظرم بلاکشون هم نکن فقط کم اهمیت باش شوهرت زنده باشه خانواده شوهر منم به دخترشون خیییلی بیشتر اهمیت میدن ولی من بزام مهم نیست منم میگم خانواده خودم باید بهم اهمیت بدن ...

کدوم گورین مگه 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
نمیدونم ولی خوبه احترام پدرمادر بچه هم نگه دارن مثلا شوهر من نشته با بچه یه دفعه اون گریه میکنه میره ...

والا چی بگم ۱۰ سالشه خیلی هم کوچیک نیست زیادی دیگه لوسش کردن 

شوهرت ناراحت نمیشه؟

2706