2737
2734
عنوان

هرکار میکنم این پریودی نمیاد

247 بازدید | 26 پست

میخاستم تا ۱۰ پریودیم اومده باشه و تموم شده باشه واسه همین امپول زدم ک باز بشم نیومد ک نیومد اورژانسی خوردم نیومد ک نیومد چرا اخه؟؟

شاید بارداری

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه باردار باشی هرکار کنی پریودیت نمیاد؟

اگه جاش سفت باشه آره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

یک بی بی چک بزن خب

2738

من هفته پیش شنبه و یکشنبه آمپول زدم شنبه همین هفته اومد تازه  رد آمپولی که یکشبه زدم کرخت شده بود و به مرور تا زمانی که پریود شدم خوب شد فکر کنم داشت جذب بدن میشد

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
من هفته پیش شنبه و یکشنبه آمپول زدم شنبه همین هفته اومد تازه  رد آمپولی که یکشبه زدم کرخت شده ب ...

منم یک هفته میشه ک زدم ولی نیومده قرص اورزانسی هم خوردم.جای امپول من کرخت نشده بود

2706