2737
2739
عنوان

تست زیست

797 بازدید | 27 پست

تست آموزشی زیست رو تو دور اول خوندن چند درصد زدین؟تا کنکور چند درصد شد؟

من الان تست آموزشی رو بعد از دور اول خوندن 35درصد میزنم.خیلی استرس گرفتم.بنظرتون تا کنکور چند درصد می تونم افزایشش بدم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کنکور امسال 71زدی؟؟؟؟ میگن امسال اختصاصی ها وحشتناک سخت بوده

اره سخت بود ولی وحشتناک نبود من راستش حسابی خونده بودم سال اولم درصدام خیلی خوب بود اغلب چون راحت بود رتبم خوب نشد این قدر به حرف بقیه اهمیت نده

2740
اصلا برای تست آموزشی چرا درصد میگیری؟تست ها رو یکی یکی بزن نه دسته ای همون موقع هم پاسخ نامه رو کامل ...

منم ده تا ده تا تست میزنم بعد پاسخ نامه میخونم که اشتباهتم رو تکرار نکنم.درصد میگیرم اما زمان نمیگیرم

درصد میگرم که اگه خیلی پایین بود دوباره برگردم و از اول بخونم اگه هم درصد خوب باشه میرم مطلب بعدی چند روز بعد برمیگردم مروز میکنم.

روشم اشتباهه؟

اره سخت بود ولی وحشتناک نبود من راستش حسابی خونده بودم سال اولم درصدام خیلی خوب بود اغلب چون راحت بو ...

راستش رتبه های بقیه رو که دیدم بدجور استرس گرفتم.میگفتن 50درصد هم به زور میشد بزنی.

رتبه ات چند شد؟

ایشالله یه رشته خوب تو یه دانشگاه خوب قبول میشی

مشاور من می گفت یه دونه یه دونه حتی اگر درست زدی پاسخ بخون غلط زدی با دقت بیشتر بخون وعلامت بذار همون تست غلط رو ولی درصد نگیر.خب مطلبی که می بینی تعداد علامت دارها زیاده یعنی نیاز به مرور داره.راهکارش هم جواب داد

2706