2733
2739
عنوان

گم کردن کارت ملی هوشمند

18927 بازدید | 32 پست

فکر کنم گمش کردم. چیکار کنم؟ 😥😭😭😭

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪

برو دفتر خدمات ارتباطی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من الان امتحان کردم. کارت ملی که گم کرده بودم پیدا شده

#مدارک_گمشده

سلام؛  

هر یک از شما ممکن است مدارک  مهمی را گم کرده باشید که تا بحال پیدا نشده باشد.

یک سایت اینترنتی بسیار مفید توسط شرکت پست ایجاد شده است که هر مدرکی که به اداره پست ارسال شده باشد، در آن اعلام میکند لطفا" به آدرس زیر مراجعه کنید

نام و نام خانوادگی خود یا آشنایان خود را در آن جستجو کنید تعداد زیادی مدارک پیدا خواهید کرد

لطفا" اطلاع رسانی کنید.

ضمنا" به دیگران توصیه کنید اگر  هر مدرکی پیدا کردند در صندوق پست بندازن تا در این سایت ثبت شود:

http://postyafteh.post.ir/r/fSearchAll.aspx

نشر بدین شاید بدرد کسی بخوره

@sinyekohne

شناسنامه منو با کارت ملیمو تو کیفم بود کیفمم دزد زده یک ماهه پیدا نشده دوباره باید بگیرم

شنیدم کارت ملی اون قطعش تحریمه نمیدن😐

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)

برو اداره پست مرکزی شهرتون یه قسمت داره واسه گم شده ها شاید کسی تحویل داده باشه

نبود باید بری ثبت احوال درخواست بدی

مادر من گم کرد پدرم رفت کلانتری یه درخداست گم شده ثبت کرد بعد نامه برد ثبت احوال 

من الان امتحان کردم. کارت ملی که گم کرده بودم پیدا شده #مدارک_گمشده سلام؛   هر ی ...

میزنه چیزی پیدا نشد

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪
2738
برو اداره پست مرکزی شهرتون یه قسمت داره واسه گم شده ها شاید کسی تحویل داده باشه نبود باید بری ثبت ا ...

ممنون.خدا کنه پیدا بشه

باید بری ادراه پست ثبت نام کنی المثنی بگیری. منم چندسال پیش کیف پولم دزدیدن همین بلا سرم اومد😂 ولی خب المثنی رو زودتر میدن

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
اوه چقدررر حس بدیع وقتی یه چیو گم میکنی  همه جا رو گشتی

شناسنامه و کارت ملی تو کیفم بود.کارت ملی وسط شناسنامه. الان شناسنامه هست،کارت ملی نیست😭😭. میگم اگه قرار بود از کیفم بیفته، خب شناسنامه هم باید میفتاد😭

باید بری ادراه پست ثبت نام کنی المثنی بگیری. منم چندسال پیش کیف پولم دزدیدن همین بلا سرم اومد😂 ولی ...

کار ت ملی هوشمند که نمیتونن بدن