2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم نمیرم چون علت کیست و...همین حموم رفتنه فقط هر روز لباسامو مخصوصا لباس زیرمو عوض میکنم لباسامم عو ...

نه درست نیست

حموم رفتم هیچ ایرادی نداره 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟        انشاالله خدا حاجت دلتو بده ♥️
2731
منم نمیرم چون علت کیست و...همین حموم رفتنه فقط هر روز لباسامو مخصوصا لباس زیرمو عوض میکنم لباسامم عو ...

منم مثل شمام الان بما میگن کثیف😄😃😃😃😃😃

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2738
نه درست نیست حموم رفتم هیچ ایرادی نداره 

اتفاقا پر از ایراده چون دهانه رحم بازه تمام عفونت هارو میکشه تو من خودم تو محل کارم خیلی از خانومارو میبینم که یا خارش واژن دارن یا عفونت از هرکدوم میپرسم میگن بله حمام میریم 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
نه درست نیست حموم رفتم هیچ ایرادی نداره 

خب تو برو وقتی کیست و عفونت گرفتی اونوقت میفهمی باید رعایت کنی

متاسفانه ایرانیا باید سرشون بیاد تا از یه کار دست بکشن

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

تا سه روز اول که واقعا حال ندارم اصلا برم

آخرِ روز سوم میرم یه دوش سریع میگیرم 

یه بار روز آخر میرم و غسل میکنم!

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

نمیرم لباسمو عوض میکنم ازکمر به پایین اب گرم میگیرم کیست و نازایی میاره

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
دکتر به من گفت ربطی نداره میشه سرعتی دوش گرفت

خیلیم ربط داره من خودم پزشکم😊

میگم درصورت ضرورت 

اونم روز سوم به بعد 

درحد ایستاده و دوش ۵ دقیقه ای

در غیر اینصورت فقط تعویض لباسها

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2706