2737
2739
عنوان

جمع اوری وسایل پیشگیری از بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 6892 بازدید | 283 پست
[QUOTE=157412576]منم یه دو سالی طبیعی جلوگیری کردم فکر کردم خیلی زرنگم😊 الان که باردار نمیشم فهمیدم ...

خب دوساله جلوگیری هم نکردم و باردار نشدم😁

خب طبیعی جلوگیری نیست اینو دکترا هم تایید میکنن

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با جلوگیری قرص اورژانسی  و کان و قرصرشیردهی دوتا ناخواسته باردار شدم طبیعی که دیگه هیچ

عزیزم حتما شمااونارو درس مصرف نکردی،تازه اوناروهم میخوره ادم نباید خودشوازاد بذارزیاد بالاخره ممکنه سروقت نخورده باشی یاهرچیه دیگه،تازه خودتم میگی بااوناهم حامله شدی،اونجوری هم عوارضش بهت اسیب زده ک،پس چی بهترازطبیعی حداقل عوارض نداره 😁،

ن سخت نیست سختیش واسه اقاست بهتر ازاینه ک خانوم قرص بخوره بعدکلی بعدش عوارض و بیماری داره،چیزیه ک مد ...

من ۱۰ ساله کاندوم استفاده می‌کنیم حساسیت نگرفتم در مورد اقایون که خوب قرار نیست همیشه اونی که اونها دوست دارن باشه بعدشم مدلهای خاص ‌‌جدید اومده که لذت خانم‌ها رو چندین برابر میکنه خیالت ار عفونت و اینها راحته اتفاقا همسر من استقبال میکنه میگه آرامش دارم خیالم راحته 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2728
ممکنه خدایی نکرده مشکل داشته باشید منم همین فکرو میکردم الان باردار نمیشم فهمیدم جلوگیری میکردم ی ...

منم شوهرم مشکل داشت اما من نمیدونستم،شش ماه جلوگیری کردیم با قرص و کان،پر از استرس،بعد فهمیدم که مشکل داره و با آی وی اف باردار شدم

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
والا منم که یدونه دارم دیگه نمیخوام 2500کرایه خونه میدیم واسه یه خونه هفتاد متری دیشب رفتم میبینم شا ...

خدا به دادمون برسه فقط 

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .

حالا اگه باردار شیم خرج بارداری مونو میدن؟ک فقط دو سه میلیون فقط هزینه دو سه تا آزمایش های غربالگری میشه؟؟؟؟بعد این آزمایشات تحت پوشش بیمه ها هم نیستن....بعد آرامش و امنیت روانی مادران باردار چی تضمینش میکنن؟؟؟سبد تغذیه ی زنان باردار تهیه میکنن برامون؟؟؟؟خرح زایمان پوشک شیرخشک و.....پس  گ و ه زیادی نخورن

از رحمت خداوند نا امید نباشید.....
2738
۱۲۰ خیلی گرونه برای پوشک  خدا به داد خانواده هایی برسه که بچه پوشکی دارن

کهنه کنید خخخخخخ والا قدیمیا کهنه بودیم ماها خخ

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
خدا به دادمون برسه فقط 

بخدا یعنی یه بچه کوچیک قشنگ داره دهن ما سرویس میشه لباس که نگم برات یعنی فصل عوض میشه من غصم میگیره لباسها بشدت گرون بچه هم رو به رشده هر ماه تقریبا میخواد

دقیقا ما از اول ازدواج طبیعی جلوگیری کردیم دوسال بعد بچه خواستیم یه بار اقدام کردیم گرفت دوباره بعدش ...

اره دقیقا😂😂،بعدطبیعی جلوگیری کنی چندسال احتمال بارداریت نسبت ب کسی ک باداروجلوگیری کرده بیشتره چون بدنت سالمه

اگه نگران جمعیت هستن فعلا یه کاری بکنن جلو مرگ و میر کرچنا رو بگیرن که ملت مثل گل دارن پر پر میشن.دارو نداره محدودیت و پیشگیری که داره

دوستان گلم لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید.ممنون
2706