2737
2734
عنوان

جمع اوری وسایل پیشگیری از بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 6892 بازدید | 283 پست
طبیعی اصلا روش جلوگیری نیست ۹۹ درصده 

فعلا ک ماباهمین روشی ک میگین خوب نیست ۵سال بدون هیچ قرصی دووم آوردیم 😁پس نتیجه میگیریم اگه بخوایم ک نشه قطعا نمیشه،بنظرم اونایی ک میگن ازدستمون دررفت الکب میگن حتما نفرشون دلش خواسته و کوتاهی کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنه بهم میگه بچه ات دو سالش شد بیا واست آزمایش اینا بنویسم بعد برو واسه بچه اقدام کن،میخواستم مثل پل ...

هیچی بش نگفتی؟؟؟

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
من سه ساله دارم  ۴ ساله دیگه وقت داره. خوب خود دکتر بذاره چه کاریه نامه ببری بهداشت

نه اون قرص عصاب مصرف میکنه گفتند باید از متخصص نامه بیاری برای دکتر که اینکاروانجام بده

خوش اومدی نازمامان.😊
2731
فعلا ک ماباهمین روشی ک میگین خوب نیست ۵سال بدون هیچ قرصی دووم آوردیم 😁پس نتیجه میگیریم اگه بخوایم ک ...

واقعا سخته این روش

واااای فک کنم قراره برگردیم ب اون زمان ک هر خانواده ۷_۸تا بچه قد و نیم قد داشت مامان بابام هنوز ۳۰سالشونم نشده😂تو صف گازوییل و نفت و.......

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
اونا ک همه کار میکنن میتوننک ا ن د وم ها رو سوراخ کنن بعد بفروشن! قرص ضدبارداری بجاش ویتامین بسته ...

اره بعیدم نیس همچین کاری

2738

والا همجا همچی هس کی گفته جمع کردن!!!!!!!!

از انواع مدل ک ا ن د و م تا قرص ال دی ایودی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
فعلا ک ماباهمین روشی ک میگین خوب نیست ۵سال بدون هیچ قرصی دووم آوردیم 😁پس نتیجه میگیریم اگه بخوایم ک ...

من با جلوگیری قرص اورژانسی  و کان و قرصرشیردهی دوتا ناخواسته باردار شدم طبیعی که دیگه هیچ

که قرص جلوگیری و...نباشه مردم راحت بچه دارشن

داروخانه ها به وقور دارن چون قرص های جلوگیری برای بعضی بیماری‌ها درمانی هستند نمیتونن جلوش رو بگیرن . اما اینکه مثل قبل رایگان در خانه‌های بهداشت ارائه بشه ممنوع شد که خوب بهتر یه قرص ال دی بدرد نخور میدن که ندن بهتره داروخانه قرص دیان بگیرید عالیه اصلا عوارض ال دی رو‌نداره 

کاندوم هم فروشگاه جانبو محل ما دوتا قفسه مدل به مدل چیده 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706