2737
2739
عنوان

مادر شوهرم اینا!!!!

605 بازدید | 44 پست

مادر شوهرم داره میاد طبقه پایین ما.با هم.خوبیم ولی هر روز خدا میاد بالا.یا اینکه رفت و امد هامونو کنترل میکنه.یا از خودش تصمیم میگیره کی بیاد کی نیاد یعنی در کل اگه بیاد چیزی مثل حریم شخصی نداریم ما.

نمیدونم چیکار کنم کلا.

مادر شوهرم خونش ساختمون بقلی هست.جاریم خونه خربده داره میره پدر شوهرم اینا میان خونه جاریم اینا.درسته با جاریم نمیتونستیم با هم کنار بیایم.ولی در کل حس خوبی به اومدن مادر شوهرم ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والله چند صد کیلومتر دورتر پاتکشون تا اینجا میرسه چ برسه اینقدر نزدیک....من یه خیابون بودیم یکسال پیشم بود پای خانوادم و برید از خونم....خونمون تو شیشه کرد،رو نده گلم...

از رحمت خداوند نا امید نباشید.....
بخدا موندم اصلا.چون هر روز دعوا داشتن پدر شوهرم اینا با جاریم.سر بچه ها و چیزای دیگه.دیگه به برادر ش ...

کاش خونه ی شما رو میخرید

حالا نظر همسرتون چیه؟

از رحمت خداوند نا امید نباشید.....
2738

از الان حساس نباش

و سعی کن طبق برنامه زندکی خودت پیش بری حرف اونو فقط بشنو نشنیده بگیر 

و سعی کن تا جایی میشه نگی کجا میری 

بخاطر اون میاد مهمونی دورهمی لغو نکن..

به نظرم همه ش بستگی به مدیریت خودت داره

منم با جاری و خواهر شوهرم تو یه ساختمان مادرشوهرم یه کوچه فاصله س تو خیابان اصلی از پتجره بخواد میتونخ ببینه من کدوم مفازه میرم خرید میکنم

من با مادر شوهرم زندگی میکنم مریض از نگهداری میکنم سعی میکنم به همه خوش بین باشم جاریم خیلی بده بخدا من همیشه خوبی میکنم اما اون همیشه اذیتم میکنه اونا جدان ولی میاد هروز دوبار ب مادر شوهرم سر بزن خیلی اذیتم میکنه 😔

2706