2737
2734
عنوان

بابااین چه سوالیه سرصبح ب ذهنم اومده🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمش چیه؟

نمیتونم نام ببرم ولی مطمعنا میشناسید

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731
نکنه ندا یاسیه😄😄

مرده  

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2738
سخته بعد باید همه چیزو نشون اونا بدی بعدش هزینه وایه تبلیغات میخواد هرشب تبادل کلی پول نت باید بدی و ...

اونا کمتر از ما میان نت مثلا ساعت استوریاشون چک کنی میفهمی 

اونا با اینترنت که ما میخریم. اونا هم میخرن پول میلیون میسازن 

کاش شوهر منم میذاشت انجام بدم واقعا دلم میخواد

معلومه ک درامد داره مگه ندیدی تا یکم دیده میشن یهو از اون دخمه ای ک بودن با اون‌وسایلای کهنشون بیرون میان کله وسایل خونشون و عوض میکنن حتی لباس تن خودشونو بچشونو از این تبلیغات بدست میارن 

مسخره بازی چرا روزمرگی و آشپزی منظورمه عزیزم

آره عالیه.

نظر خوبیه .ولی من نظرم یه حرفه بود .مثلا بافتنی یا روباندوزی.

میتونی یه هنر یاد بگیری بعد از طریق اون اقدام کنی.

درامدش هم بالا.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

دوستم همسرش تریلی داره.یه پیج زده برای تریلی داران.

مثلا راهنماییشون میکنه واینا.چهار هزار تا فالوور جمع کرد

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
ک فقط اونجا ک میگن کامنت زیاد جایزه داره😂😂😂😂 ملت ساده لوح هم باور میکنن😆

وای یه بار زده بود جایزه صدملیونی قرعه کشی.

من نادونم شرکت کردم شارژ خریدم.هزار نفر اومدن ازش شارژ خریدن.

آخرش الکی بود.

من خودم خانه داری رو از روزمرگی های اینستا یاد گرفتم .خیلی مفید بود .دستشان درد نکنه.