2726

کیا بلاگر اینستا هستن یا کیا توی فامیلیشون بلاگر دارن؟

اصن بلاگری درامد داره ؟

ماهم میتوتیم عایا؟بلاگرای معروف مث ملینا تاج وووووو میشنسید

من خودم بلا ام اما بلاگر نه😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما یه فامیل داریم بلاگره

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728

من فقط sisi رو دارم 

و میدونم خیلی درامد داره و کلی کادو هدیه و بقول معروف باج بهش میدن تا پیج معرفی کنه 

ولی روزمرگی و سوپرایز و.... دوس دارم 

دختر صاف و ساده و خوش دلیه 

اما از ما کسی بلاگر نیست منم میخواستم انجام بدم شوهرم مانع شد

بله درامد داره.البته به نظرم بهتره برای جلب فالوور حتما یه هنر یاد بگیری و از طریق اون جذب کنی.

وگرنه راهای مسخره بازی که هنر نیست.

این روزا درآمد تو این چیزاست

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
کیه؟؟  زندگیشون همونه ک نشون میده؟؟  درامد داره؟

نمیتونم بگم کیه چون واقعا مایه سرافکندگی فامیل پدر مادرشم اقش کردن

درامدش خیلی وضع زندگیشم عالی همون طوری که نشون میده و خب ادم لاشیه

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2706