2733
2739
سلام 😄😄😄🌹🌹🌹🌹🌹

خود مشهدی؟😍😄

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زیر پنو ام گرما خیلی بهتره خواهر

گرما خواهرم نه گررررمممما میدونی تابستون چی کشیدیم اصلا نمیشه بیرون رفت حتی تو شب اینجا تابستونش به ۶۰ درجه هم میرسه شرجی دیگه به کنار شرجیای ۱۰۰ درصد بری بیرون خفه میشی اصلا نمیشه نفس کشید تازه الان تو مهر ماه دماش به ۴۴ رسیده البته نوسان داره ممکنه بعضی روزا تا ۴۶ هم بره یا مثلا بشه ۴۲ من دلم هوای پاییزی میخواد😢

این نیز بگذرد...                                   
مازندرانم که عالیه سلام تقریبا همشهری😁😁😁

سلام گلم اره مازندران که فوق العادست ولی خب من از بچگی رشتو خیلی دوست داشتم واقعا جای قشنگیه هم مردم خونگرمی داره🤗🤗🤗

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2728
خود مشهدی؟😍😄

اره بلوار پیروزی ام تو کجایی عزیزم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
گرما خواهرم نه گررررمممما میدونی تابستون چی کشیدیم اصلا نمیشه بیرون رفت حتی تو شب اینجا تابستونش به ...

😂😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2738
اره بلوار پیروزی ام تو کجایی عزیزم

من چنارانم😍😄😄😄خیلی سردتر از مشهده  

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎
سلام گلم اره مازندران که فوق العادست ولی خب من از بچگی رشتو خیلی دوست داشتم واقعا جای قشنگیه هم مردم ...

سلام آره رشتی ها که عالین خونگرم باصفا و شادن در ضمن من آقام گفتم بدونید سوءتفاهم نشه😁

زیبایی اندام :::: دنیا فقط رشت

اره خیلی سرده خواستم بخاری.روشن کنم شوهرم نزاشت😅😅😅

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
من چنارانم😍😄😄😄خیلی سردتر از مشهده  

وای اونجا ک خیلی سرده  مراقب باش سرما نخوری.

2706