2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728
2738

ببین بعضیا تو عروسی کادوشونو میدن طلا و اخر سرم پول میدن 

ممکنه خانواده دامادم سر عقد چیزی ندن 

مخصوصا تو شرایط الان طلا و اینا سختتر شده !خیلیا دیگه میذارن یهویی تو عروسی کادوهارو میدن

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

حقیقتا ما دستمون خالی بود واسه جهاز چون قبول نکردن چند تا وسیله بخرن حتی تلویزیون خودمون خریدیم 

مامانم 100تومن گذاشت رو پلاک زنجیر بچگیم یه نو خرید سر عقد بهم داد 

البته اون زمان طلا گرمی 110 تومن بود

شما زیاد سخت نگیر واقعا گرونیه 

اینو گفتم ایده بگیرین

حقیقتا ما دستمون خالی بود واسه جهاز چون قبول نکردن چند تا وسیله بخرن حتی تلویزیون خودمون خریدیم  ...

منم مامانم اینا النگوهایی ک واسمون گرفته بودو  عوض کرد کادو داد چون اونوقت نمیتونست بگیره

بعد تو عروسی یه انگشترم داد

2706