2733
2739

من توده بدخیم سینه دارم که باید عمل بشم پیش دکتر اکبری رفتم وقت عمل داد  و بعد پیش احمد میر. حالا موندم کجا عمل کنم

اگه اصفهانی جراح سینه یه دکتر عالی هست. دوتا از اقوام سرطان سینه رو پیشش عمل کردن

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه اصفهانی جراح سینه یه دکتر عالی هست. دوتا از اقوام سرطان سینه رو پیشش عمل کردن

سلام عزیزم. میشه به من معرفی کنی؟

دوستان من هیچ وقت به اسم کاربری افراد نگاه نمی کنم، بنابراین ممکنه تو یه تاپیکی با نظر کسی مخالف باشم و حتی بحث کنیم با هم، و تو یه تاپیک دیگه برم قربون صدقش برم، اگه باهام دعواکردید قبلش، یادم بیارید😁
سلام عزیزم. میشه به من معرفی کنی؟

میپرسم برات

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
2738