2733
2739

چ مشکلی برای ی دختر خیلی بزرگه؟

از همه لحاظ میگم ن صرفا ظاهر یا خانواده یا اخلاق

کلا چ مشکلی رو اگ ی دختر داشته باشه بابد قید زندگی رو بزنه

محکوم 

از دختر بودن خودش لذت نبره یوقتایی دلش بخواد پسر باشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر مشکلی داشته باشه بازم با ارزشه..همینکه داره نفس میکشه یعنی خدا هنوز به زنده بودنش نیاز داره روی زمین

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2731

يه دختر هيچ وقت نبايد قيد يه زندگي و بزنه تنها كاري كه بايد بكنه اينه كه جنگجو و قوي و بي تفاوت به حرف بقيه باشه 

قطعا به ارزوهاش ميرسه

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟

پریودبشه هیشکی درکش نکنه،نتونه ازادانه زندگی کنه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2738