2737
2734

بچه ها شوهرم اینا برا محل کارشون سرویس دارن و همیشه با سرویس میرفت از شنبه با سرویس نمیره روز اول فقط گفت چون کارم طول میکشه امروز میبرمش ولی تا امروز مرتب داره با ماشین خودمون میره و خیلی هم رفتاراش مشکوک شده،از طرفی هم ادم وحشی هست بهش بگم چرا اینکارو میکنی کولی بازی راه میندازه،چطوری ازش بپرسم علتشو؟

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ببینید بچه ها اصلا بحث کرونا نیس چون تو اوجش هم با سرویس میرفت،بعد ب این بهانه ک باید پارکینگ جا پیدا کنه داره یه ساعت زودتر میزنه بیرون

همسرتون اعتیاد ندارن؟؟؟؟

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2738
ن نداره😐

خداروشکر که نداره.

سابقه سروگوش جنبیدن یادروغ گویی نداره؟؟

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
خداروشکر که نداره. سابقه سروگوش جنبیدن یادروغ گویی نداره؟؟

چرا داشته یک مورد ب خاطر همینه ک خوره افتاده ب جونم،چون جدای از بحث ماشین رفتاراشم مشکوکه

چرا داشته یک مورد ب خاطر همینه ک خوره افتاده ب جونم،چون جدای از بحث ماشین رفتاراشم مشکوکه

پس باید هواستو جم کنی زیرنظر بگیریش ببینی داره چیکار میکنه