2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی دخترا ارزش خودشان و میارن زیر پای پسر اون دیکه چه نیازی داره خودش و به آب و آتش بزنه؟

منم همینو میگم هر چی میکشیم از دست هم جنسامون

ی سری هم تاپیک زدم که چرا بعضی دخترا رفتارای سبک دارن همه حمله کردن به تو چه 

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند 
2738
 تاجایی ک من یادمه زن ها مظهر احساسات بودن ♡  ولی موافقم چون نامردی زیاد شده کسی دیگه ن ...

خب اخه الان این مردا ی جوری شدن منتظر زن بره سمتشون پیش قدم شه

حالا من دیشب توفاصله دوساعت قبلش لیلی و مجنون بعدش سگو گربه شدیم ..ب حدی ازارم داد ک قبلش میگفتم جونم برات الان میگم لعنت ب روزاشناییمون.... من چی بگم؟

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
مگه زن ها زورشون میاد ابراز علاقه کنن؟ مردهای این دوره دارن زیر بار گرونی میشکنن، گناه دارن...

اصلا هم گناه ندارن هر چی فشار بدبختیه برا ماشت 

من ۱ساله ازدواج کردم حالا عاشقم بودیم ازقبل بخدا شوهرممم بی زبونننن ی کلمه حرف نمیزد ن محبتی کلیییی اتفاقای بدافتاد واسمون دعوا اوه اوه من دیدم ن پشتوانه دارم نه دل جدایی اومدم ب شوهرم لبخند زدم منی ک مغرورولجباز بودم هروز از راه میرسید لبخند تحویلش میدادم نیم ساعت بعداینکه میومد خونه حرف نمیزدم و فقط محبت از طریق شکمی خوردن میوه غذا دگ مثل قبل خیلی بهش نمیچسبیدم ک نرو سرکار پیشم باش گله وشکایت نکردم وقتی میومد جلوش کتاب میخونم درس میخونم ب پوستم میرسم وسط همه دعواها سکوت کردم بحث نکردم تاروز بعدش منطقی صحبت کردیم بهش محبت میکنم ولی ن زیاد ن کم در حد معقول بخدا چن وقتع مثلدپروانه دورم میچرخید قربونننن صدقه میرفتاااا اونم کی شوهرمن خودم درعجب بودم تااینکه چنروز باز اون ادم مغرور شدم و لجباز وهمش توقیافه ک باز ورق برگشت شوهرم بی زبون شده 

2706