2733
2734
عنوان

من با این پدرشوهر کثافت چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2762 بازدید | 114 پست
نه 4 تا داره😐

اولا که طرف سوالم شما نبودی عزیزم 

ثانیا خواستم بدونم مادر شوهر اول مرحوم شده یا در قید حیاته 

در هر صورت انگار باعث ملال خاطر شما شدم ، هدف این نبود 😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله خانواده شوهر منم همینن کل وسایلای بچمو مادرم گرفته با اینکه ما رسم سیسمونی نداریم مامانم همیشه ل ...

اخه پدرشوهر بره به اسم زنش واسه نوش کادو بخره! که چی! ماکه علاقمند نمیشیم به زن اون چون شناخت داریم ازش ولی بچمو دارن شستشوی مغزی میدن

2731
من چکار به زن گرفتن نگرفتن این دارم؟ چرا سعی داره بین من و پسرم جدایی بندازه

اغراق نکن برا خودت عزیزم ، کسی مگه میتونه بین مادر و بچه رو بزنه؟!!اونم کی؟ زنِ دومِ پدر بزرگ😒

الکی حرص نخور ، فقط ازش دوری کن ، دشمنی بندازی نمیتونی جمعش کنی هاااا.... هر کسی زنِ دوم نمیشه ،پس بدون با یه آدم معمولی طرف نیستی

خسیس بودنش هم خیلی طبیعیه ، خب انتظار داشتی با عشق ازدواج کرده باشه؟ برا پول اومده لابد... تو بچسب به زندگیت ، کاری به اون نداشته باش ، فقط دوری و دوستی رو رعایت کن

و اینو بدون که هیچ کس تو دنیا هیچ وقت نمیتونه تو رو از چشم پسرت بندازه

صعود به قله اورست دوماه طول میکشد ، اما سقوط از آن دوازده ثانیه...
من چکار به زن گرفتن نگرفتن این دارم؟ چرا سعی داره بین من و پسرم جدایی بندازه

چرا مثل بچه ها حرف میزنی 

با ی کادو خریدن بین تو پسرت جدایی میفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر جوابت بله است که پس رابطه شما و پسرت ی ایرادی داره وگرنه از ی کادو نمیترسیدی 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

اوهوووووو ی کادو خریده دیگ برانوش اون زنشو ولش کن رفت وامدزیاد نکن برای بچه منم کلی لباس وسایل میگیرن ینی بین منوبچم جدایی میندازن

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738
اولا که طرف سوالم شما نبودی عزیزم  ثانیا خواستم بدونم مادر شوهر اول مرحوم شده یا در قید حیاته& ...

شوخی بود اگه قت کنید گفته زن دوم پس زن اول هست اینجا تبادل نظر ممکن هر کسی ریپلای کنه 

🤍
اخه پدرشوهر بره به اسم زنش واسه نوش کادو بخره! که چی! ماکه علاقمند نمیشیم به زن اون چون شناخت داریم ...

بنظرم با این افکارت خیلی ترسناکی 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
اخه پدرشوهر بره به اسم زنش واسه نوش کادو بخره! که چی! ماکه علاقمند نمیشیم به زن اون چون شناخت داریم ...

نترس بچت اول و اخر از تو پیروی میکنه و هی ببینه ک شما علاقه ایی بهش ندارین اونم ازش زده میشه بچه خیلی هواسش ب برخوردای مادرش با بقیه هست همیشه اونایی رو بیشتر دوس داره ک مامانش دوسشون داره

اغراق نکن برا خودت عزیزم ، کسی مگه میتونه بین مادر و بچه رو بزنه؟!!اونم کی؟ زنِ دومِ پدر بزرگ😒 الک ...

میدونی چکار میکنه زنه؟ بچمو میاره پشت در خونه با صدای بلند میگه مامان رو بوس کن! که من بشنوم و ببینم و بدونم و بسوزم!! 

همچین فحش دادی فکر رچکردم بنده خدا چیکار کرده تو رو خدا ول کن جرم که نکرده گناه که نکرده به کسی تجا ...

كي گفته حتمازنش تامينش نكرده؟شمامگه توي زندگيشون بودي؟چراعادي سازي ميكني؟اين حرفت شايدتوجيح بشه واسه بلانسبت زنهاي كثيفي كه خونه خراب كن ميشن وآخرشم ميگن جرم نكرديم زنش تامينش نميكرد،هيچ مردي حق نداره تازماني كه زن داره به زنه ديگه اي فكركنه مگراينكه همسراولش راضي باشه واگرهم راضي بوددرصورته اطمينان ازتوان ايجادتعادل بين زنهاش ميتونه اينكاروبكنه....

2706