2737
2734
عنوان

من با این پدرشوهر کثافت چکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2762 بازدید | 114 پست
توبه کن خواهر آرزوی مرگ دیگری رو داری  مقصر خودتی نتونستی بچه رو درست تربیت کنی

البته بچه ها اونی میشن ک ما هستیم نه اونی ک ما میخوایم 

عضو گروه رز بنفش وزن اولیه ۱۰۷ 🔓وزن فعلی ۹۴ 🔓هدف اول ۸۹🔒هدف دوم ۸۴🔒 هدف سوم ۷۹🔒هدف چهارم ۷۴🔒هدف پنجم🔒 ۶۹هدف ششم 🔒۶۴هدف نهایی ۵۹🔒
من چکار به زن گرفتن نگرفتن این دارم؟ چرا سعی داره بین من و پسرم جدایی بندازه

استارتر يعني فكر ميكني وابطه ي تو با بچه ت اينقدر سطحيه كه با يه دست لباس بينتون جدايي ميفته؟؟!! 😐😐😐😐😐 الان واقعا از چي ناراحت شدي؟! چون پدرشوهرت كادو داده ناراحتي؟!

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن دوم گرفتنش به خودش مربوطه، اگه کسی قراره ناراحت بشه بچه هاش هستن نه شما.

کاملا طبیعیه بخواد رفتاری بکنه که زنش عزیز بشه، قصدش هم تخریب روابط بچه شما با مادرتون نیست، دیده بچتون ذوق کرده از کادو گرفتن، خواسته بچه را خوشحال کنه و محبت زنشو توی دل شما و بچه جا بده.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2728

من حست درک میکنم وقتی دخترم به دنیا اومد شد اولین نوه خانواده شوهرم که چون دختر نداشتن خیلی دخترم دوست داشتن افراطی.  لباس اسباب بازی و... انقدر زیاد که براشون جا نداشتم . منم ساده جلوی این رابطه افراطی نگرفتم مثلا میومد دخترم با خودش میبرد بیرون مهمونی.  منم روم نمیشد چیزی بگم بعد مجبور شدم یکسال برم سرکار بچه پیش مادرشوهرم میموند.  خلاصه به خودم اومدم دیدم بچه م منو اصلا نمیخاد وابسته شدید اونا شده . کارم خیلی سخت شد هر کاری میکردم منو نمیخواست . دیگه کار ول کردم سخت گیری کردم جواب اونا رو دادم الان دخترم 7ساله شده علاقه به اونا نداره اصلا خانواده منو بیشتر دوست داره . در کل نزار بچه ت سمت هیچ کس افراطی بره حتی مادر خودت . چون مادر بزرگ ناز بچه رو میکشه بچه لوس بار میاد

دلش خواست. دلم نیومد نه بگم

وایی اسی تو که انقد حساسی هیچوقت نباید اجازه بدی بچت حتی یه ساعت بدون تو جایی باشه دخترمن با اینکه مادرشوهرم مادربزرگشه ولی عمرا نمیزارم یه شبم اونجا بخوابه نباید میزاشتی یه مدت هم نزار زیاد اونجا بره از کله بچتم میوفته این عادت 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

من احساس میکنم شما توی زندگی سخصیت با شوهرت تامین عاطفی نداری و رضایت نداری، به همین دلیل وابستگی افراطی به بچه ات پیدا کردی و میترسی کسی نزدیکش بشه و بخواد اونو ازت بگیره

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

خانمها، خواهران، عزیزان واقعا زشت نیست براتون شوهراتون را گاو، ماست، و.... خطاب میکنید یعنی اینقد بی ارزش هستن چرا آخه، وقتی اومد خواستگاریتون خوب بود حالا بد شد؟ به کجا میرویم بعد میگن فلانی خیانت کرد، فلانی اینکار کرد خوب اینها باعثش میشه اینهمه توهین به شوهرت به عشقت، واقعا زیبنده نیست

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
2738
پدرشوهر من چراااا باید به دروغ زنشو شیرین کنه. حتی حسادت میکنه پسرم منو که مادرشم دوست داشته باشه. د ...

خوب اینقد مهمه این قضیه؟؟نوه شه دوس داره چاپلوسیشو بکنه.بخاطر این مسائل پیش پا افتاده زندگیتو خراب نکن

ما هم با پدرشوهرم هشت ماه قهر بودیم.ولی بچمون از تو بغل بابابزرگش پایین نمیومد..!!

Kiziim