2737
2734

از ساعت ۶ دیگه استامینو ندادم‌یهش ساعت ۳ تبشو گرفتم ۳۷ یود انگار داشت میرفتوبالا گفتم استا بدم خواب بود یهو بالا آورد دوباره استا دادم بازم‌بالا آوزد . الان خوابه . به نظرتون بزا تب یود یا مزه استا 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
مزه استا چی بود؟ تلخه؟یاازاین اسانس داراست کی زدی واکسنو وکی بالا آورد

پرتقال بود اما تلخه من خوشم نیومد . ساعت ۹ صبح زدم ساعتد۳ شب تا استا کردم اهنش بالا آورد بعدش باز دادم بازم بالا آورد 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرتقال بود اما تلخه من خوشم نیومد . ساعت ۹ صبح زدم ساعتد۳ شب تا استا کردم اهنش بالا آورد بعدش باز دا ...

بخاطر آهنه حتما

باآبمیوه قاطی کن بده

یا با اون مولتیش قاطی کن

تیکر تولدمه♥️
2731

طعم موزشم خوشمزس

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍