2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه موسسه بزنم چی؟

چمیدونم ولا خواهر الان که همه چی خوابیده هر چی بزنی ضرر میکنی کرونا تورم. تونم از آزمون ایلز شده 5ملیون. کلی هزینه مکان و وسایل وتبلیغات ومجوز و.... بعدشم معلوم نیس چی میشه. من تو فکرش بودم قبل از کرونا دنبال جا وکلاس و... بودم ولی بیخیال شدم. بنظرم شما برای اینکه ریسک کم کنی کلاس اجاره کن ماهیانه خیلی آموزشگاهها کلاس با وسایل اجاره میدن ساعتی. اولش تبلیغاتت کن مشتری ثبت نام کن ببین تو شهرتون چجوریه وضع👍

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2728
چمیدونم ولا خواهر الان که همه چی خوابیده هر چی بزنی ضرر میکنی کرونا تورم. تونم از آزمون ایلز شده 5مل ...

آموزشگاه‌های زبان منظورم نیستا کلا بگردی کلاس اجاره میدن خیلی جاها

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

کار تدریس سنگینه و باید کلی کلاس بگیری صبح تا شب،تا ی چیزی بشه،به نظرم اگه دانشجویی و مجردی و خیلی دنبال درامد نیستی شغل جذابیه ولی تو فکر پول نباشی

اموزشگاها هم ک ورشکست شدن درشون تخته س! الان ب نظرم کانال یا پیج اموزش راه بندازی هم بد نیستا

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم.