2737
2739
عنوان

عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 11612 بازدید | 531 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسگله به ولله

بصبر بزار بیاد من میدونم واون دختره روانی

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
مگه یکی دیگه رو انتخاب کرده🤤؟

نمیدونم .. نمیتونم قضاوت کنم یا تهمت بزنم ...

خود داند و خدای خودش ...

ولی ... نه ... کسیو انتخاب نکرده 

💎 الیاسم 💎        متعهدم به یک قلب♥M♥️         نزدیک تر از شاهرگِ گردن به من مرگ نیست ...                 خــــــــ♥ـــــــدا ست                                           مـــغـــرورم مـثــــل شیــــــــطان .... تنهــــــــــام مــثـــل خــــــــدا                                     تو غم انگیز ترین دوره ی دوران منی ...💔.‌‌‌..♥️...🖤      آنچه بیداری ندارد                                                             خوابِ مرگِ بی گناهان است و وجدانِ شما ...💎  
2728
2738
نمیدونم .. نمیتونم قضاوت کنم یا تهمت بزنم ... خود داند و خدای خودش ... ولی ... نه ... کسیو انتخاب ...

نه بابا اون احمق خواسته تو رو حساس

کنه ممد قلی راست میگه بزار بیاد

همگی میریزیم سرش آدمش میکنیم😊

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
دیوونه نشیا لطفا بزار بیاد بعدش من میدونم واون

نمیاد ..میدونم ...

💎 الیاسم 💎        متعهدم به یک قلب♥M♥️         نزدیک تر از شاهرگِ گردن به من مرگ نیست ...                 خــــــــ♥ـــــــدا ست                                           مـــغـــرورم مـثــــل شیــــــــطان .... تنهــــــــــام مــثـــل خــــــــدا                                     تو غم انگیز ترین دوره ی دوران منی ...💔.‌‌‌..♥️...🖤      آنچه بیداری ندارد                                                             خوابِ مرگِ بی گناهان است و وجدانِ شما ...💎  
نه بابا اون احمق خواسته تو رو حساس کنه ممد قلی راست میگه بزار بیاد همگی میریزیم سرش آدمش میکنیم😊

نمیاد .....‌‌.............

ممد قلی کیه ؟؟

2706