2733
2734
عنوان

عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 11612 بازدید | 531 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره بابا دیدی نزدیک بود یبار منو سر یه شوخی که نمیدونستم قضیه چیه پاره پاره کنه

آره دیوونه خودمه🤣🤣🤣🤣

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
امیدوارم جواب بده

نزار بهت فحش بده یا حرف بد بزنه. دیگه کسی رو نفرست براش. خودت رو مشغول کن تا نری طرفش. به خودت برس گاهی وقتا فاصله گرفت لازمه. کاملا درکت میکنم خودمم تویه شرایط تو بودم ولی هر چقدر التماسش کنی تویه نگاهش کوچیکتر میشی 

نمیدونم .. شاید .. امشب کلا رد دادم 🤕 نه کسی رو ندارم .. یعنی از اون ادماییم که تو خودم میریزم ا ...

اشتباه نکن همیشه اینجور ادما چون دلشون پاکه خدا هواشونو داره واسه همین حتی ب قیمت حال بدتم شده ادمای الکیو از زندگیتون حذف میکنه از جنبه ی مثبت نگاه کن و پاشو ادامه بده 

2738
امضات برا کیه پس

امضام خیلی وقته گذاشتم اشتیم ک بود گذاشتم چون قشنگ بود😂😂

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
نزار بهت فحش بده یا حرف بد بزنه. دیگه کسی رو نفرست براش. خودت رو مشغول کن تا نری طرفش. به خودت برس گ ...

اوهوم باید همین کارو بکنم دیگه محل بهش نمیدم و خودمو سر گرم میکنم تا خودش بیاد ولی نمیدونم چرا اینقدر  ب برگشتش‌ مطمئن ام 

دیشب که تاپیک درمورد فوت عزیزا بود یادتونه؟ داشتم از فوت عزیزامون میگفتیم منم بدجور دلم تنگه داداش ...

خدا بیامرزتشون .‌.. جوون بودن ...

دلتنگی یه مرز خیلی باریکی بین مرگ و زندگیه ...

یه طرف زندگیو میبینیم ... یه طرف مرگ و هرشب میبینیم

یه جوریه انگار دله توش بمب و میخواد بترکه ...

حیفه جوون که بره زیر یه مشت گِل... حیف 

خودش که میره زیر خاک .. خانواده رو با خاک یکی میکنه ..

💎 الیاسم 💎        متعهدم به یک قلب♥M♥️         نزدیک تر از شاهرگِ گردن به من مرگ نیست ...                 خــــــــ♥ـــــــدا ست                                           مـــغـــرورم مـثــــل شیــــــــطان .... تنهــــــــــام مــثـــل خــــــــدا                                     تو غم انگیز ترین دوره ی دوران منی ...💔.‌‌‌..♥️...🖤      آنچه بیداری ندارد                                                             خوابِ مرگِ بی گناهان است و وجدانِ شما ...💎  
مگ عاقبت بخیری به ازدواجه هرچند آدم همدم میخاد درسته

نه بابا آبجی همدم کیلویی چنده

اینا داغن نمیفهمن وقتی بعد چندسال زندگی

شریک زندگیت بهت خیانت کرد تازه میفهمن

دنیا دست کیه به نظر من عشق یعنی کشک

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706