2733
2739
عنوان

عشق

| مشاهده متن کامل بحث + 11612 بازدید | 531 پست

شاید داره ناز میکنه بعضی از خانوم ها اینجوری هستن بازم بهش پی ام بده شاید چشم انتظارته

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
قرص که میخورم 😂 جنونم که از وقتی خواهرم مرد گرفتم ... دیگه شبی یکی دوباره میزنه به سرم .. وای بح ...

دیشب که تاپیک درمورد فوت عزیزا بود یادتونه؟

داشتم از فوت عزیزامون میگفتیم

منم بدجور دلم تنگه داداشم شد

صبح خبر آوردن دختر عمه ۲۰سالم جوون مرگ شده

کاش کر میشدمو این خبرو نمیشنیدم

بخدا دنیا ارزش نداره باهم مهربون باشیم

تیکر تولدمه♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گناه دارن بابا خیلی درد بدیه😔😢

میدونم عزیزم من خودم تا حالا ۲بار خودکشی کردم

اینارو میبینم حرصم میگیره

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2731
کاش فقط مرگ زودرس بود

شده در اوج جوانی ...

با همین ظاهر شاد 

تا گلوووووووو پیر کسی باشی و قسمت نشود ....؟

شده ازاد و رها باشی و تا عمق وجود ...

رام و تسخیر کسی باشی و قسمت نشود ...‌.

خیلی درده هااااا

💎 الیاسم 💎        متعهدم به یک قلب♥M♥️         نزدیک تر از شاهرگِ گردن به من مرگ نیست ...                 خــــــــ♥ـــــــدا ست                                           مـــغـــرورم مـثــــل شیــــــــطان .... تنهــــــــــام مــثـــل خــــــــدا                                     تو غم انگیز ترین دوره ی دوران منی ...💔.‌‌‌..♥️...🖤      آنچه بیداری ندارد                                                             خوابِ مرگِ بی گناهان است و وجدانِ شما ...💎  
اما نمیدونم چرا ته دلم ی حسی میگه برمیگرده‌ و پشیمون میشه از این کاراش

ایشالا برگرده 🙏

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
اینده رو بسازم هیی‌ امشب یکی از دوستامو‌ فرستادم بره‌ باهاش حرف بزنه ته حرفش‌ گفته من عمرا برگردم‌ گ ...

اینجور ک بوش میاد خبریه....ببین الانه ک ب خودت بیای

برو روبرو اینه ب خودت نگاه کن بگو س سال واسه کی جنگیدی س سال واسه کی تلاش کردی

بگو من میتونم زندگیمو بسازم حتی شده دوباره عاشق شو

من بهت قول میدم ی روز یکی میاد توزندگیت ک تو واقعا عاشقش میشی و اونم عاشقته

خدا داره امتحانت میکنه قطعا یکی مثل خودتو کنار گذاشته برات

2740
اون شخص مدنظرت خاصیتش عصبانیته باید کوتاه بیایی

من کوتاه میام همیشه ...

کلا حرف رو حرفش نمیارم ...

نمیتونم که کوتا نیام ...

دلش به موندن نبود ... نبود ...

💎 الیاسم 💎        متعهدم به یک قلب♥M♥️         نزدیک تر از شاهرگِ گردن به من مرگ نیست ...                 خــــــــ♥ـــــــدا ست                                           مـــغـــرورم مـثــــل شیــــــــطان .... تنهــــــــــام مــثـــل خــــــــدا                                     تو غم انگیز ترین دوره ی دوران منی ...💔.‌‌‌..♥️...🖤      آنچه بیداری ندارد                                                             خوابِ مرگِ بی گناهان است و وجدانِ شما ...💎  
منم کردم🤦

خیلی بده😔

اینجور ک بوش میاد خبریه....ببین الانه ک ب خودت بیای برو روبرو اینه ب خودت نگاه کن بگو س سال واسه کی ...

میدونی منم گفتم بهش میخوای برگرد میخوای برنگرد دختر ک کم نیست تو این دنیا اما این حرفا مال من نبود فقط ب خاطر  این میگفتم ک قلبمو‌ داشت‌ میسوزوند‌  تا اینو گفتنم یکم حرصش‌ گرفت و گفت سرم درد میکنه میخوام بخوابم

من کوتاه میام همیشه ... کلا حرف رو حرفش نمیارم ... نمیتونم که کوتا نیام ... دلش به موندن نبود ... ...

داداش

فلسفه قهر کردن اینه که من از دستت ناراحتم

حالا چی بوده خدا داند

تیکر تولدمه♥️
ااییی نکن بابا دیونه شدی کسیو نداری باهاش حرف بزنی؟درددل کنی؟ ببین یکیو پیدا کن فقططط باهاش حرف بز ...

نمیدونم .. شاید .. امشب کلا رد دادم 🤕

نه کسی رو ندارم ..

یعنی از اون ادماییم که تو خودم میریزم

البته الان تو سالن ورزش بوکس یا سر در و دیوار خالی 

کردن خداییش تاثیر خوبی داره