2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بابام علائم داره بیماری زمینه ای داره هم آسم هم دیابت الانم بیمارستانه دارم دق میکنم مشکوکه هنو جواب ...

نبرید بیمارستان میگیره ها

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
خدا شفاش بده 

ان شاءالله.ممنونم عزیزم.امیدوارم همسر شما همچنان علائمی نداشته باشه و سلامت باشه

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2731

من همه خانوادم درگیرن ، امروز فقط از مامانم تست گرفتن 

ولی خودم خلط و تنگی نفس دارم ، گفت نمی‌خواد تست بدی ، آلرژی و اسم خفیف دارم ...مامانم فشار اکسیژنش ۹۲ بود نمی‌دونم خطرناکه یا نه

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
نبرید بیمارستان میگیره ها

الان بیمارستانه صبح حالش بد شد بردیمش تو ی اتاق تنهاس

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
بابای من با درگیری شدید ریه دیابت مشکل قلبی فشار مشکل کلیه و ۶۶ سال سن خوب شد عمر دست خداست تا حالا ...

سایه اش همیشه بالای سرتون

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
بابای من با درگیری شدید ریه دیابت مشکل قلبی فشار مشکل کلیه و ۶۶ سال سن خوب شد عمر دست خداست تا حالا ...

خدا رو شکر. زندایی منم ۵۴ سالشه آسم داره کرونا گرفت ی ماه پیش خدا رو شکر حالش خوبه چند روز پیشم مرخص شد

2706