2737
2739
عنوان

ریزش شدید مو بعد از دکلره

1628 بازدید | 9 پست

سلام من بعد از دکلره همه موهام سوخت و الان بعد از نزدیک دوسال ک کوتاه کردم ریزشش وحشتناک تر شده میخواستم بدونم کسی تجربه استفاده از حنا یا سدر داره؟چی برای ریزش مو خوبه گیاهی؟

عزیزم حتمن مواد خوب استفاده نکردی

بعدم ریزش مو بر اثر سردی وبلغم تو بدن میشه

اگه طبعت سرده سعی کن چیزای گرم مثه سه شیره بخوری توت خشک مویز خرما عناب اینا خونسازه بدنتم گرم میکنه

هفته ای دوسه بار موهاتو روغن داغ کن مثه هندیا حالا یا با روغن کرچک وسیاهدانه یا کرچک ونارگیل یکم بزار رو حرارت ک گرم بشه ب قولا دستت خبردار بشه بعدم ب ریشه موهات بزن ی پلاستیک بکش بعد سه ساعت بشور

حسیـــــــــــــــــــن ارام جانـــــــــــــــم

ی ازمایش هم بدی بد نیست شاید کمبوداهن وخون داری 

قرص سیستین ب 6 هم عالیه سریع ریزش رو قط میکنه

گروه ویتامینای ب هم خوبه بخوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتمن مواد خوب استفاده نکردی بعدم ریزش مو بر اثر سردی وبلغم تو بدن میشه اگه طبعت سرده سعی کن ...

عزیزم از روغن زیتونم میتونم استفاده کنم؟چون فعلا فقط همینو در دسترس دارم

دکلره هامو کامل کوتاه کردم موهام خیلی کوتاهه ولی هنوز ریزشش خیلی زیاده 

2728
ی ازمایش هم بدی بد نیست شاید کمبوداهن وخون داری  قرص سیستین ب 6 هم عالیه سریع ریزش رو قط میکنه ...

بخاطر کرونا واقعا میترسم آزمایش و دکتر برم فعلا اتفاقا با یکی از دوستانمم صحبت میکردم اونم گفت گفت شاید تیروئید داری

قرص ک بدون تجویز پزشک نمیتونم مصرف کنم... اما خب چیزای گیاهی ضرری ندارن و طبیعین

روغن زیتون اگه اصل باشه خوبه

ولی کرچک میگن تاسی رو درمان میکنه

سعی کن روغنایی ک گفتمو بخر اونم اصلش

من ک خودم بوشهرم ولی ی خانومی تو همین سایت ی پیج فروش روغن توی تهران بهم معرفی کرد من از اونجامیخرم دوتاشعبه دارن وجلو خودت روغن هر چی بخوای میگیرن واقعن روغناشون عالیه حتی ترکیبی واسه ریزش مو هم میدن 

2740

عزیزم گیاهی من روغن آرگان رو خیلی تعریفشو شنیدم اما خب این کارا همیشه دیر جواب میده دیگه

بهتره بری یه متخصص پوست و موی خوب

من خودم پیش دکتر صفیه چعباوی زاده رفتم برای رشد موهام خیلی خوبه شده الان خدا رو شکر. واقعا راضیم